Elga Centra Merkezi Dağıtım Hatlı Sistemler
 

Elga Centra Merkezi Dağıtım Hatlı Sistemler

Elga Centra Merkezi Dağıtım Hatlı Sistemler 

Elga Centra Merkezi Dağıtım Hatlı Sistemler

 • PURELAB CENTRA MDS/LDS/RDS/S200/R200 serisi saf su dağıtım hatlarına su üretmek üzere dizayn edilmiştir. Geleneksel dağıtım hatlarının aksine reverse osmoz membran, UV, rezervuar ve pompa tek bir ünitede toplanmıştır. Dört tuşlu ekranı ile sistem ve dağıtım hattı ile ilgili bilgilerin görüntülenmesi ve kontrolünü sağlar.
 • Geniş güvenlik özellikleri ve alarmları ile saf su kalitesinin devamlılığını garanti eder. Eşsiz PassKey fonksiyonu ile kontrol paneline erişim kontrollü şekilde sağlanır. Böylelikle önemli parametrelerin ve kalibrasyon değerlerinin yanlışlıkla da olsa değiştirilmesinin önüne geçilir. Cihaz içerisinde herhangi bir sızıntı durumunda su taşkınlarını önleyen sızıntı tespit mekanizmasına sahiptir. Görülen-duyulan alarmları sayesinde su kalitesindeki düşüşler veya rezervuardaki su seviyesindeki düşüşler için uyarı verir. Standartlarla uyumluluk için Validasyon Destek Dokümanları sağlanmaktadır.
 • Modern dizaynı, az yer kaplama, sessiz çalışma gibi özellikleri sayesinde ayrı bir oda yerine rahatlıkla laboratuara yerleştirilebilir.
 • Ön taraftan açılan servis kapağı ile sarflara kolay erişim sağlar.
 • Pürüssüz iç yüzeyleri sayesinde durağan su oluşumu ve ölü hacimleri ortadan kaldırarak bakteri oluşumunu engeller. CENTRA MDS ve LDS oldukça basit bir sanitizasyon prosedürüne sahipken CENTRA RDS, S200 ve R200 sanitizasyon prosedürlerinde bir takım ilave özellikler vardır. Bunlar, manuel olarak başlatılan otomatik sanitizasyon rejimi ve tüm ıslak yüzeylerin sanitizasyonunu sağlayan rezervuar girişindeki “spray ball” özelliğidir.
 • GLP gerekliliklerine uyumlu olarak sistemde veri aktarı için RS232 arayüzü bulunur.
 • CENTRA MDS 200 litrelik entegre bir rezervuara sahip küçük dağıtım sistemidir. Dakikada 18 litreye kadar su sağlayabilir. Ön saflaştırma işlemi görmüş saf suyu dağıtım hattına ve dönüşünde rezervuara gönderen bir resirkülasyon pompası bulunur.
 • CENTRA LDS, CENTRA MDS ile aynı özelliklere sahip olup 350 litrelik entegre rezervuara sahip olan büyük dağıtım sistemidir.
 • CENTRA RDS, CENTRA MDS sistemin sahip olduğu özelliklere ilaveten, UV foto-oksidasyon, 0.2 µm filtre, opsiyonel deiyonizasyon silindiri, sarf değişim uyarısı ve ürün su kalitesi takibi gibi özelliklere sahip olan, entegre 350 litre rezervuarlı dağıtım sistemidir.
 • CENTRA-S 200 350 litrelik entegre bir rezervuara sahip saflaştırma ve dağıtım sistemidir. Dakikada 18 litreye kadar su sağlayabilir. Besleme pompası, ön filtre ve saatte 200 litre kapasiteli reverse osmos membrana sahiptir. Ürettiği suyu dağıtım hattına ve dönüşünde rezervuara gönderen bir resirkülasyon pompası bulunur. Rezervuardaki suyu havadan gelebilecek kontaminantlara karşı koruyan bir hava filtresi vardır.
 • CENTRA-R 200, CENTRA-S 200 sisteminin sahip olduğu özelliklere ilaveten, UV foto-oksidasyon, 0.2 µm filtre, opsiyonel deiyonizasyon silindiri gibi özelliklere sahip olan, saflaştırma ve dağıtım sistemidir.

Video

Foto Galeri

Dökümanlar