PIPETBOY PRO

Otomatik Puar

Aydınlatılmış pipetleme

INTEGRA pipet kontrolörleri, 40 yılı aşkın süredir sıvı taşıma deneyimiyle ve yüzbinlerce cihazın dünya çapında kullanımıyla hassas ve etkili serolojik pipetleme için bir referans haline gelmiştir.

Sıvıların aktarılması her laboratuvar çalışmasının temeline yer alır. Sıvıların hassas ve verimli bir şekilde aktarılması başarılı araştırmaların anahtarıdır. PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle üretken çalışmalar için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım. Buna ek olarak, PIPETBOY pro, doğru pipetleme ve göz yorgunluğunu önlemek için, pipetin etrafındaki bölgenin en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayan entegre bir LED bulunan dünyanın tek pipetleme cihazıdır. 

PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle üretken çalışmalar için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım.
Genel Bakış

1) Light as a feather - 190 gram

2) Color code - five colors available

3) Speed can be set continuously via the thumb wheel

4) Red LED indicates when the battery needs to be charged

5) Ergonomic design - following the recommendations of hand shape ergonomics

ACCURATE AND FAST PIPETTING
 
The accuracy of pipetting depends on precise graduations on the serological pipette and on the ability to accurately match the liquid's meniscus with the graduation mark. The PIPETBOY pro pipettor enables the user to very accurately displace liquid in the pipette by applying variable finger pressure on the pipettor triggers.


ILLUIMINATION

Adequate lighting is a prerequisite for error-free and comfortable pipetting. The LED integrated in PIPETBOY pro provides an optimal illumination of the area around the pipette, ensuring accurate pipetting and preventing eyestrain

QUALITY YOU CAN RELY ON
 
PIPETBOY pipette controllers are designed and manufactured to the highest quality standards and therefore offered with an extended 3 YEAR WARRANTY UPON REGISTRATION.
.
 

SMART POSITIONING

1) PIPETBOY pro Charging Station

2) Stand for PIPETBOY and VACUBOY

3) Stable positioning on the table
 

Teknik Bilgi

Ürün özelliklerinin hızlı bir genel görünümünü burada bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki katolog bölümünde bulabilirsiniz.

Maksimum pipetleme hızı 12 ml / s    Yerçekimi dağıtımı Dağıtım butonu üzerinde hafif basınç
Pipet uyumluluğu 1 ila 100 ml hacimli cam ve plastik pipetler   Filtre koruması 0,45 μm (dahil edilmiştir) veya
0,2 μm (ayrı sipariş)
Ağırlık 190 g   Hızın önceden ayarlanması (başparmak tekeriyle) 2 - 12 ml / s
Özerklik (tamamen şarj edilmiş pillerin) 4000 aspirasyon ve dağıtım döngüsü (25ml)   NiMH pillerin şarj edilmesi Her pil için 1000 kullanım. Kullanıcı pilleri değiştirebilir

Foto Galeri