VIAFILL

Reaktif Dağıtıcı

Dokunmatik Ekranlı, Kolay Kullanımlı Hızlı Reaktif Dağıtıcı
Çoklu reaktif dağıtıcıları önemli bir yatırım gerektirir veya kullanıcıların istenen dağıtıcıyı oluşturmak için çok pahalı modülleri satın alması gerekir. Buna ek olarak, bu dağıtıcılar yalnızca 384 kuyulu bir plakayı doldurmak için iki geçiş yapmak üzere sekiz kanal kaset sunmaktadır. Bu, dağıtma süresini ve kontaminasyon riskini artırır.

VIAFILL, basit programlama için dokunmatik ekranlı grafiksel kullanıcı arabirimine sahip uygun bir çoklu reaktif dağıtıcıdır. Kullanıcılar, 6 ila 1536 kuyucuğun hızlı doldurulması için 8 ila 16 kanal dağıtım kaseti arasında kolayca geçiş yapabilir. İstifleyici eklenmesi, hem kapaklı hem de kapaklı plakaların toplu miktarlarının doldurulmasını sağlar. 

VIAFILL reaktif dağıtıcısı, tekrarlama dozajlarının basitçe programlanması, değişken hacim dozajları ve özel programlama için dokunmatik ekranlı bir grafik kullanıcı arabirimine sahiptir.

Kullanıcılar, 6 ila 1536 kuyucuğun hızlı doldurulması için 8 ila 16 kanal dağıtım kaseti arasında kolayca geçiş yapabilir. İstifleyici eklenerek, hem kapaklı hem de kapaklı plakaların toplu miktarlarını doldurmak için 25 ve 50 plaka bacalarının kullanılmasına izin verilmektedir.


 

HIZLI REAKTF DAĞITILMASI
VIAFILL, renkli dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü içeren ve cihazın sezgisel navigasyonunu sağlayarak öğrenme eğrisini düşüren ilk reaktif dağıtıcıdır.
Kullanıcı arabirimi, kullanıcıların önceden tanımlı programları hızlı bir şekilde düzenlemesine ve 99 ayrı sıvı işleme programını oluşturmasına, saklamasına, adlandırmasına ve geri çağırmasına olanak tanır.
 
PLAK İSTİFLEYİCİ
Bir plaka istifleyici eklenmesi sistemin verimini arttırır ve gözetimsiz çalışmasını sağlar. Kuyu plakaları, 25 veya 50 plaka için tasarlanmıştır, çıkarılabilir bacalar kullanılarak plaka istifleyicisinde rahatça saklanır.

İstifleyici, değişen yüksekliklerde standart veya derin kuyu plakaları için tasarlanmıştır ve ayrıca birçok kapak plakasıyla uyumludur.

Foto Galeri