Ethos EASY En Gelişmiş Çözünürleştirme Sistemi
 

Ethos EASY

En Gelişmiş Çözünürleştirme Sistemi

Yeni ETHOS UP ve ETHOS EASY mikrodalga yakma sistemleri, mikrodalga numune hazırlamada Milestone'un felsefesini somutlaştırıyor.ETHOS UP ve ETHOS'u üretirken nihai amacımız olan kimyagerlere yardım edebilme ile gelecek vizyonumuzu, tutkumuzu ve bilgimizi sentezledik.Mikrodalga donanımı, kullanıcı arabirimi, reaksiyon sensörleri ve basınçlı kaplar arasında mükemmel bir entegrasyon mevcuttur.

ETHOS UP ve ETHOS EASY, Milestone'un 'Toplam Mikrodalga Numune Hazırlama' vizyonunu kapsar ve kapsamlı bir aksesuar seçeneği ile mikrodalga solvent özütleme, organik ve inorganik sentez, protein hidrolizi ve vakum için de birinci sınıf bir çözüm sunar
Yeni ETHOS UP ve ETHOS EASY, şüphesiz şimdiye kadar üretmiş olduğumuz en gelişmiş mikrodalga sindirim sistemidir. 

Mikrodalga Donanım
ETHOS EASY toplamda 1900 Watt iki magnetrona sahip olup numune hazırlamada en güçlü mikrodalga çözünürleştirme sistemidir. Ayrıca, döner difüzör kavite içerisinde mikrodalganın eşit şekilde yayılmasını, böylelikle hızlı ısıtma ile en zor numunelerin bile tamamen çözünmesi sağlanır.Milestone Bağlantısı

  • Yeni ETHOS EASY sisteminde benzersiz web tabanlı bir uygulama olan Milestone Connect bulunur.
  • Uygulama, uygulama notları, bilimsel dergilerde yayınlanan mevcut bilimsel makalelerden oluşan bir kütüphane ve kullanıcılarımıza haftanın 7 günü, günün 24 saati anında destek sağlayacak bir çevrimiçi yardım bölümü gibi güncel bilgi sağlar.
  • Bilgisayarınızı, tabletinizi veya cep telefonunuzu kullanarak, her örnek çalışmada Bağlantının gücünü yaşayabilirsiniz.
Yeni Sindirim Rotorları
  • ETHOS EASY için hem yüksek kaliteli sindirim hem de yüksek numune üretimi sunan iki yeni rotor mevcut.
  • 'Havalandırma ve yeniden kapatma' gemileri, Milestone'un mikrodalga sindirim teknolojisindeki liderliğinin temelidir.
  • Bu patentli teknoloji (ABD Patenti 5,270,010) operatöre eşsiz güvenlik ve performans özelliklerini sağlar.


Kullanıcı Arayüzü
  • ETHOS EASY, okunması kolay, tam renkli, dokunmatik ekranlı kompakt bir terminal üzerinden kontrol edilir.
  • Terminal, mikrodalga çalışmasının kolay kontrolünü sağlamak için, tamamen yeni ve kullanımı kolay, simge tabanlı, çok dilli bir yazılım çalıştırıyor.

Uygulama

Çok Yönlü

Çok Yönlü

ETHOS UP, aynı mikrodalga platformda hem mikrodalga asit sindirim hem de mikrodalga solvent özütleme için uygundur.

 
En Geniş Mikrodalga Kavitesi

En Geniş Mikrodalga Kavitesi

Yeni mikrodalga kavitesi şimdiye kadar var olanların en genişidir.En önemli çıkarımları öncelikle, daha fazla numune alabilen çözünürleştirme rotorları yerleştirilebilmektedir; ikinci olarak da, geniş kavitede kaplardan çıkacak gazlardan daha iyi korumaktadır.
Basınca Duyarlı Kapı

Basınca Duyarlı Kapı

ETHOS EASY maksimum güvenlik için tamamen paslanmaz çelik, basınca duyarlı inovatif  kapı ve ani basınç yükselmesine karşı kendi kendine basınç serbestleme özelliğine sahiptir. 
Reaksiyon Sensörleri

Reaksiyon Sensörleri

Yeni Milestone ETHOS EASY en ileri teknoloji ve kullanımı kolay reaksiyon sensörleri ile donatılmıştır: her kaptaki gerçek sıcaklık mikrodalga çalışırken sürekli olarak kontrol terminalinde gösterilmektedir.

Foto Galeri

Dökümanlar