ATX-Tend

Manuel Dissolüsyon

Günümüzün hızlı tempolu ilaç ortamında kalıcı değişime esnek bir şekilde cevap verebilme yeteneği, başarı ile başarısızlık arasındaki farkı yaratabilir. Tamamen ölçeklenebilir ve modüler Xtend ™ konsepti ile, disolüsyon testini hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarınız için uyarlamanıza olanak tanır. Bu sayede yatırımınızı geleceğe dönük hale getirir.  

Sotax ATX-TEND Manuel Dissolüsyon

 • Modüler.
  Dissolüsyon banyosu, pompa, filtre istasyonu ve numune yöneticisi gibi standartlaştırılmış Xtend ™ modülleri, manuelden yarıya ve tamamen otomatik çözünme sistemlerine kadar farklı otomasyon gereksinimleri için esnek bir şekilde birleştirilebilir. Yapılandırmaya bakılmaksızın, Xtend ™ Çözme Hattının tüm modülleri ve bileşenleri, günde 24 saat çalışan tam otomatik bir sistemin en zorlu koşullarına göre tasarlanmış şekilde son derece sağlamdır.
  Ölçeklenebilir.
  Xtend ™ Disolüsyon Banyosu, farklı işlem gereksinimleri ve değişen iş yüklerini her zamankinden daha kolay hale getirerek Ar-Ge'den KK'ye ölçek büyütmeyi metod transferini basitleştirir.
  Gelecek geçirmez.
  Yatırımınızı bugün koruyun ve yarının taleplerini esnek bir şekilde yönetin. Dünya çapında kurulu binlerce sistemin kanıtlanmış bir sicili ve dissolüsyon testinde 40 yıldan fazla deneyime sahip olan Xtend ™ Disolüsyon Banyosu güvenli bir yatırımdır. Tüm sistem modülleri, maksimum verimlilik için en son teknolojiyi içerir ve hassasiyetle üretilmiş yüksek kaliteli bileşenlere dayanan son derece güvenilir çözünme testi sağlar.

Foto Galeri