HT100 Otomatik Tablet Test Sistemi
 

HT100 Otomatik Tablet Test Sistemi

Cihaz tabletlerde ağırlık, sertlik, kalınlık, çap,uzunluk, genişlik gibi fiziksel test parametrelerinin ölçümünü otomatik olarak yapar.

10 bölmeli  besleme ünitesi ile 10 ayrı batch arka arkaya çalışılabilir.Her bir bölme ortalama olarak 200 adet tablet   kapasitesindedir. 

Sertlik ölçüm aralığı 4 ile 500 Newton arasında ± 1 Newton doğruluktadır. Çap ölçüm aralığı 0.00-30.00 mm arasında ± 0.02 mm doğruluktadır. Kalınlık ölçüm aralığı 0.00-18.00 mm arasında ± 0.02 mm doğruluktadır. Ağırlık ölçüm ağırlığı 0 mg-60 g arasında ± 0.1 mg doğruluktadır.

3 noktada kalibrasyon yapılabilir.

Oblong tabletlerin ölçümünde patentli ‘’auto alignment’’ modülü ile tekrarlanabilir doğru sonuçlar alınır.

Patentli  vibrasyonsuz ''Auto Seperator'' modülü ile her büyüklükte ve  formdaki tabletlerin elle müdahaleye gerek olmadan ayrılmasını  sağlar.

Q-Doc yazılım programı 21 CFR Part 11 ile tamamen uyumludur. 

Sotax HT100 Tam otomatik Tablet Sertlik Sistemi

  • 10 değişik ürüne kadar tablet, draje, oblong, effervesan tablet, ya da benzer ilaç türlerinin en önemli fiziksel parametrelerin (ağırlık, kalınlık, çap/uzunluk ve sertlik)  test edilmesi 
  • Patentli Auto Alignment™ cihazı ile test öncesi hızlı olarak tablet formuna göre hizalama 
  • Hiçbir elle ayırmaya gerek kalmadan “Vibration-free Auto Separator” yardımı ile kolay şekilde tüm tabletleri boy ve şekillerine göre ayırma 
  • Veri güvenliğinin yüksek düzeyde olduğu Onaylı Windows 2000/XP Q-Doc quality documentation Yazılımı ile tam kontrol

Foto Galeri