Pure C-850

FlashPrep Kromatografi Sistemi

Büchi Pure Kromatografi Sistemleri sentez sonrası saflaştırma, safsızlıkların ayrıştırılması ve madde izolasyonu aşamalarında büyük avantajlar sunmaktadır.

Büchi Pure Kromatografi cihazları son derece kompakttır, en üst düzeyde güvenlik sağlar ve herhangi bir flash veya preparatif HPLC uygulaması için kullanımı kolaydır. Platform sizi ve numunenizi korumak ve minimum alan kullanarak çok pratik bir şekilde daha hassas saflaştırma elde etmek için tasarlanmıştır. 

Az Yer Kaplama
Pure cihazları özel tasarımı sayesinde tezgah üstünde az yer kaplayarak laboratuvar alanının verimli kullanılmasına olanak tanır.

 • Ekstra solvent platformu
 • Sistemin önündeki kartuş / kolon tutucular
 • Entegre UV ve ELSD dedektörler
 • Aynı sistemde Flash ve prep HPLC bir arada
 

Güvenli Çalışma
Güvenlik önceliği nedeniyle BUCHI, Pure için en son teknolojileri geliştirdi ve birleştirdi.
 • Laboratuvarda temiz havayı garanti eden kapalı fraksiyon kollektörü
 • Kaçak ve basınç sensörleri sayesinde güvenli çalışma
 • Uzaktan kontrol özelliği sayesinde solvent buharlarından etkilenmeden güvenle çalışma


 

Kolay Kullanım
Kullanım kolaylığı, tüm Pure cihazlarında öne çıkar. 
 • Kullanımı kolay arayüz yazılımı ile iş akışı
 • Kullanıcı dostu entegre ELSD teknolojisi 
 • Dünya çapında standart numune enjeksiyonu 
 • Temizlik ve bakım için tüm parçalara kolay erişilebilirlik

Teknik Bilgi

Pure C-850 FlashPrep
Solvent Dağıtım
Sistemi
Otomatik emişli HPLC pompası
Tek seferde 4 çözücüye kadar 4 bağımsız kanal, solvent tükendiğinde hatları otomatik değiştirir
  Saptama UV-Vis 200-800nm, 4 UV sinyaline kadar kombinasyon ve tüm UV aralığının taranması
ELSD
Pompa Debisi 250 mL/dk (flaş) / 100 mL/dk (prep)   Pik Toplama Eğim ve / veya eşik algılama
Maksimum Basınç 50 bar (725 psi, flaş) /
300 bar (4351 psi, prep)
  Kartuş Boyutları Enstrüman üzerinde 4-330g, luer tipi
İsteğe bağlı tutucu ile 750g - 3000g
Gradient İkili
İzokratik, doğrusal, adımlı (elüsyon)
  Sütun Boyutları Cihazda ID 50mm'ye kadar
ID 70mm isteğe bağlı harici tutucu
Numune Enjeksiyonu Sıvı, katı numune (sadece flaş için)   Boyutlar (Y x G x D) 680 x 365 x 570 mm
      Ağırlık 33 kg 

Modeller

Pure C810 C815 Flash

Pure C-810 / C-815 Flash • Pure C-810; çift pompalı, 250 ml/dk akış hızı ve 50 bar çalışma basıncına sahip, UV dedektörlü, kompakt bir flash sistemidir.
 • Pure C-815; çift pompalı, 250 ml/dk akış hızı ve 50 bar çalışma basıncına sahip, ilave olarak ELS dedektörlü, kompakt bir flash sistemidir.
Pure C830 C835 Prep

Pure C-830 / C-835 Prep • Pure C-830; çift HPLC pompalı, 100 ml/dk akış hızı ve 300 bar çalışma basıncına sahip, UV dedektörlü, kompakt bir prep HPLC sistemidir.
 • Pure C-815; çift HPLC pompalı, 100 ml/dk akış hızı ve 300 bar çalışma basıncına sahip, ilave olarak ELS dedektörlü, kompakt bir prep HPLC sistemidir.
Pure C850 FlashPrep

Pure C-850 FlashPrep • Pure C-850; HPLC pompalı, 100 ve 250 ml/dk akış hızlarıyla birlikte 50 ve 300 bar çalışma basınçlarını sağlayabilen, ilave olarak ELS dedektörlü, multifonksiyonel bir flash ve prep HPLC sistemidir.

Özellikler

Kartuş Kolon tutucu

Kartuş / Kolon tutucuKartuş / kolon tutucular, Pure cihazlarının önüne, kolayca erişilebilecekleri ve yan kısımları serbest olacak şekilde yerleştirilmiştir.
Solvent platformu

Solvent platformuÜstte bulunan ekstra bir solvent platformu, dört şişe için alan sağlar ve bunları tezgahta tutma ihtiyacını ortadan kaldırır.
Duman muhafazası

Duman muhafazasıPure cihazları, fraksiyon kollektörü bir duman muhafazası ile donatıldıklarından ve aktif havalandırma yapabildiklerinden, bir çeker ocak dışında bile güvenle çalıştırılabilir.
Uzaktan kontrol

Uzaktan kontrolPure cihazlarının uzaktan kontrolü, kullanıcının saflaştırmayı bir PC, tablet veya akıllı telefondan izlemesini ve kontrol etmesini sağlar.
Otomatik izleme sistemi ve ayarlarla güvenli çalışma

Otomatik izleme sistemi ve ayarlarla güvenli çalışmaTüm Pure sistemleri, bütün arıtma işlemi sırasında şişelerdeki buharı, basıncı ve solvent seviyesini izleyen sensörlerle donatılmıştır. Kartuşlardaki ve racklardaki RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) teknolojisi sayesinde, yanlış ayarların (örn. maksimum basınç) olası riskleri ortadan kaldırılmıştır.
Akıllı tasarımla uyarlanabilir numune enjeksiyonu

Akıllı tasarımla uyarlanabilir numune enjeksiyonuNumune enjeksiyon modları, uygulamaların kendileri kadar çeşitlidir. Pure sistemleri hem sıvı hem de katı enjeksiyon için uygun yollar sunar. Evrensel flash kartuş tutucusu, kullanıcının alttan üste veya üstten alta enjeksiyon arasında seçim yapmasını izin verir.
Kullanıcı dostu yazılım

Kullanıcı dostu yazılımTüm Pure sistemleri, özel yazılımı sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırılabilir. Basit çalıştırma kontrollerine sahip tek bir programlama ekranı ile bir kullanıcıyı eğitme süresi en aza indirilir.

Video

Dokümanlar