B90 HP Nano Kurutucu Sprey
 

B-90 HP

Nano Kurutucu Sprey

En küçük numune miktarlarının hafifçe kaybedilen mikron altı parçacıklara işlenmesi, Nano Püskürtme Kurutucu B-90 HP'yi karakterize eden temel özelliklerdir. 2. nesil cihaz daha fazla verimlilik ve daha iyi kullanım sağlar. Her ne zaman küçük parçacıklar fark yaratırsa, ilaç endüstrisindeki, yaşam ve malzeme bilimlerindeki uygulamaları mümkün kılar. 

Etkinleşmiş
 

  • Kontrollü ve güvenli küçük partikül üretimi (0.2-5 µm)
  • Parçacık boyutunu küçülterek yüzey temas alanının arttırılması
  • Korunaklı işlem koşulları nedeniyle moleküler aktivitenin korunması


Yenilikçi
 

  • Optimize edilmiş verimlilik ve kullanım için 2. nesil püskürtme kafası
  • Nazik solvent buharlaşması ve yüksek geri kazanımlar için patentli hava akış sistemi
  • Otomatik Durdurma modu makinenin boş çalışmasını önler


Ekonomik
 

  • Hızlı bir şekilde çok küçük hacimlerde (<2 mL) numune işleyin
  • Verimli parçacık geri kazanımı nedeniyle düşük ürün kaybı
  • Kolayca erişilebilen uygulama veritabanı ve desteği

Uygulama

İlaç

İlaç

Aktif farmasötik bileşenler, ilaç dağıtımı, aşılar, solunabilir ilaçlar, tat maskeleme
Gıda

Gıda

Katkı maddelerinin enkapsülasyonu, kontrollü salınım, nutrasötikler, fonksiyonel gıdalar, tatlar, vitaminler, proteinler, probiyotik bakteriler, meyve suyu konsantresi, süt tozu
Malzemeler ve Nano Teknoloji

Malzemeler ve Nano Teknoloji

Nanoteknoloji, katalizörler, yakıt hücreleri, bataryalar, akümülatörler, seramikler, UV emiciler, pigmentler ve kaplamalar
Yem

Yem

Katkı maddeleri, tat vericiler, vitaminler, proteinler, probiyotik bakteriler ve kontrollü salınım enkapsülasyonu
Diğer Uygulamalar

Diğer Uygulamalar

Hücre, bakteri ve protein enkapsülasyonu, hücre transplantasyonu, biyotransformasyon, kozmetik, kokular, çevre uygulamaları
Akademi

Akademi

Akademik eğitimde çok çeşitli püskürtmeli kurutma uygulamaları

Özellikler

Patentli ısıtıcı modülü

Patentli ısıtıcı modülüIsıtıcı Modülü laminer bir kurutma gazı akımı üretir ve eşit bir ısı dağılımı sağlar.
Kullanıcı dostu sprey kafası

Kullanıcı dostu sprey kafasıPüskürtme kafası, kuru küçük numunelerin (<2 mL) püskürtülmesi ve birleştirilmesi ve temizlenmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.
Verimli elektrot toplama

Verimli elektrot toplamaToplama elektroduna uygulanan 17‘000 V gerilim, en küçük parçacıkların verimli bir şekilde geri kazanılmasını (% 90'a kadar) sağlar
Yenilikçi nebülizerler

Yenilikçi nebülizerlerKüçük, orta ve büyük boyutlardaki nebülizerler, küçük parçacıklar ve yüksek verim (200 mL / saate kadar) arasında mükemmel bir denge bulunmasını sağlar.
Hareketsiz Döngü B295

Hareketsiz Döngü B-295Organik çözücüleri kurutma gazı akışından dışarı yoğunlaştırır. Organik çözücü bazlı numunelerin kapalı döngüde güvenli ve temiz kullanımı için.
Nem Alıcı Nano B296

Nem Alıcı Nano B-296Açık ve kapalı döngü modunda nemin kurutma gazından uzaklaştırılması için.

Uzman Tavsiyesi

Hangi Nano Sprey Kurutucu B-90 versiyonunu kullandığınızı tespit etmenin en kolay çözümü püskürtme kafasında oyulmuş bir HP olup olmadığını kontrol etmektir.
Püskürtme kafasının yeni tasarımı ve yeni nebülizerler, püskürtme kafasının kullanımını arttırır. Yeni nebulizerler daha yüksek verimde partikül üretimine olanak sağlar. Püskürtme sıklığını, püskürtme gücünü ve pompa hızını ayarlama imkanı, püskürtme işleminin daha iyi bir şekilde optimize edilmesini sağlar ve yeni Otomatik Durdurma işlevi, nebülizörün boş olduğu tespit edildiğinde püskürtme işlemini durdurarak hem ürünü hem de nebülizatör ömrünü koruyacaktır .
Çıkış sıcaklığı, giriş sıcaklığına, numune verimine, numune konsantrasyonuna ve kurutma gazı akış hızına bağlıdır. Bu parametrelerden birindeki değişiklikler ya çıkış sıcaklığının yükselmesine ya da azalmasına neden olur.
Atomizasyon prensibi nedeniyle, viskozite sınırlaması 5 cps'dir.
Nanosuspensions ve nanoemülsiyonlar B-90 HP'de işlenebilir. Birincil parçacık boyutları, nebülizör gözenek boyutundan en az 10 kat daha düşük olmalıdır ve diğer parametrelerin, çözeltiler için aynı gereklilikleri karşılaması gerekir.
Nano Sprey Kurutucu B-90 HP Advanced, Inert Loop B-295 (& Nem Alıcı B-296 Nano) ile birlikte kullanıldığında, organik solvent bazlı numunelerin patlama riski olmadan kullanılmasına izin verir.
Nano ve Mini Püskürtmeli Kurutucu arasındaki temel fark parçacık boyutlarındadır. Mini Sprey Kurutucu 2 ila 60 µm partikül üretirken, Nano Sprey Kurutucu B-90 HP 200 nm ila 5 µm partikül boyutlarını kapsar. Nano Sprey Kurutucunun çok küçük numune miktarlarını işleme ve nispeten yüksek verim elde etme imkanı (% 90'a kadar) gibi diğer avantajları da vurgulamak için önemli farklardır.

Foto Galeri

Dokümanlar