Spray Dryer  Küçük Numune ve Partikül Boyutu 200 nm  5 m
 

Spray Dryer

(Küçük Numune ve Partikül Boyutu) 200 nm – 5 µm

Pahalı numune materyalleriyle çalışıyorsanız veya en küçük parçacıkları elde etmek istersiniz. Araştırma çalışmalarınızda sizi desteklemek için üç patentli teknolojiye sahip bir çözüm sunuyoruz ve size yeni olanaklar sunuyoruz. 

Verimli

Çok küçük örnek hacimleriyle (> 150 mg veya> 2 ml) çalışırken, yüksek değerli örnek materyalinizi koruyun
Numune malzemesi koruyucu tasarımıyla elde edilen yüksek verim (<% 90)
Çevrimiçi uygulama veritabanı yardımıyla basit uygulama

Esneklik

Çok pahalı örnek malzemelerle bile çalışabilme özelliği
Spreyle kurutma ve mikro kapsülleme için kullanın
Benzersiz püskürtme kafasının üç pensesi en küçük partiküllerin üretilmesini sağlar (200 nm - 5 μm)
Organik çözücü bazlı veya sulu numunelerin spreyle kurutulması

Uygun

Farklı parametrelerin kolay manipülasyonu
Nano Sprey Kurutucu Kayıt yazılımı ile proses verilerinin kurtarılması
Cam montaj nedeniyle proses kontrolü

Uzman Tavsiyesi

Mini Sprey Kurutucu B-290 ile veya Inert Loop B-295 ile Nano Sprey Kurutucu B-90, patlayıcı riski olmadan organik çözücülerle püskürtme yapmak mümkündür, çünkü sistem inert koşullarda çalışır.
Çıkış sıcaklığı, parametrelerin giriş sıcaklığı, numune besleme hızı, numune konsantrasyonu ve aspiratör oranına bağlıdır. Bu parametrelerden birindeki değişiklik ya çıkış sıcaklığının yükselmesine ya da azalmasına neden olur.
Sınırlayıcı faktör peristaltik pompadır. Bu yüzden örnek hala pompalanabilir olmalıdır. Bu, Mini Sprey Kurutucu B-290 ile 300 cps'ye kadar viskozite veya Nano Sprey Kurutucu B-90 ile 10 cps viskozite ile mümkün olacaktır.
Başlıca farklar: Daha küçük numune miktarları için B-90 (mL numuneler, mg toz miktarları),% 90'a kadar daha yüksek verim ve daha küçük partikül boyutları (submikron) B-290, geniş bir aralıktaki orta laboratuar numune miktarları için klasik sprey kurutucudur. uygulamalar (ayrıca viskoz maddeler ve meyve suları mümkündür). Ölçeklendirmesi daha diktir.
Şimdiye kadar herhangi bir olumsuz etki görmedik. Parçacık yükü, toplama metal borusu elektroduna bırakıldıktan sonra serbest bırakılır. Püskürtme kurutma işleminden sonra aktif kalan proteinleri püskürten beta test cihazlarına sahibiz. Beta-test aşamasında bu soruyu daha detaylı inceleyeceğiz. Model proteinlerle yapılan ilk testler, protein stabilitesi veya aktivitesi üzerinde marjinal etkiler ortaya çıkardı.
Parçacıklar, parçacık yüzeyinde kalacak elektrostatik yükler alacaktır. Daha büyük parçacıklar daha yüksek bir yük taşır ve elektrotun üst yarısında toplanır. Küçük parçacıklar daha düşük bir yük taşır ve elektrotun alt yarısında birikir. Bu nedenle BUCHI verimli bir partikül büyüklüğü ayırıcı geliştirdi!

Foto Galeri

Bileşenleri

B-295 Inter Loop

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri

B-296 Dehumidifier

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri

B-90 HP Nano Kurutucu Sprey

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri