Spray Dryer Orta Numune ve Partikül Boyutu 2 25 m
 

Spray Dryer

(Orta Numune ve Partikül Boyutu) 2 – 25 µm

Zorlu ürün geliştirme sürecinizde ustaca bir sprey kurutma teknolojisinden yararlanmak istiyorsanız. Gelişim süresini kısaltan uygulamalarda en fazla olanaklarla pazar lideri çözümü sunuyoruz 

Çok yönlü

 • Püskürtme ile kurutma, püskürtme ile soğutma ve bir ürünle mikro kapsülleme.
 • Organik çözücü bazlı numunelerin Inert Loop B-295 ile kombinasyon halinde işlenmesi
 • Inert Loop B-295 ve Nem Alma Cihazı B-296 ile birlikte organik çözücülerin ve su karışımlarına dayalı numunelerin işlenmesi

Basit
 • Veritabanımızdaki 400'den fazla tekrarlanabilir uygulamaya ücretsiz erişim
 • Küçük numune miktarları formülasyonu ve parametre optimizasyonunu kolaylaştırır

Hızlı ve kolay kullanım
 
 • Prosesinizi yüksek ürün hacimlerine yükseltin
 • Kasa
 • Güvenlik ekipmanları nedeniyle patlayıcı madde içermeyen organik çözücüler
 • Lamella güvenlik perdesi sayesinde kullanıcı koruması
 • Alkali veya asitli numunelerin güvenli kullanımı

Özellikler

Gelişmiş Mini Sprey Kurutucu B290

Gelişmiş Mini Sprey Kurutucu B-290Opsiyonel
Saf organik çözücüleri veya su ile karışımlarını güvenle kullanmak için tasarlanmıştır. İnert Döngü B-295 ve Nem Alma Cihazı B-296 ile birlikte kullanılabilir.
Mini Sprey Kurutucu B290 Acid Proof

Mini Sprey Kurutucu B-290 Acid ProofOpsiyonel
Asitli veya bazik numunelerin taşınması için tasarlanmıştır.
Çıkış filtresi

Çıkış filtresiOpsiyonel
Poliester derin yatak filtresi ve basınç düşüşü gösterimi ile çıkış filtresi. Aspiratör için ve aspiratörün temizlenmesine izin verirken en iyi korumayı sağlar.
Sprey soğutma

Sprey soğutmaOpsiyonel
Likit banyo, dahil ısıtıcı, sıcaklık probu ve ölçüm valfi. Sıcaklık aralığı 20–150 ° C, Toplu hacim 300 ml. Talep üzerine monte edilmiş B-290 için ters uyumluluk.
Hortum başı

Hortum başıOpsiyonel
Mini Püskürtmeli Kurutucu B290 için üç akışkan nozül, karışmaz numunelerin kullanılmasına izin verir veya bazı durumlarda çekirdek kabuk kapsülleri üretmesine izin verir.

Uzman Tavsiyesi

Mini Sprey Kurutucu B-290 ile veya Inert Loop B-295 ile Nano Sprey Kurutucu B-90, patlayıcı riski olmadan organik çözücülerle püskürtme yapmak mümkündür, çünkü sistem inert koşullarda çalışır.
Çıkış sıcaklığı, parametrelerin giriş sıcaklığı, numune besleme hızı, numune konsantrasyonu ve aspiratör oranına bağlıdır. Bu parametrelerden birindeki değişiklik ya çıkış sıcaklığının yükselmesine ya da azalmasına neden olur.
Sınırlayıcı faktör peristaltik pompadır. Bu yüzden örnek hala pompalanabilir olmalıdır. Bu, Mini Sprey Kurutucu B-290 ile 300 cps'ye kadar viskozite veya Nano Sprey Kurutucu B-90 ile 10 cps viskozite ile mümkün olacaktır.
Başlıca farklar: Daha küçük numune miktarları için B-90 (mL numuneler, mg toz miktarları),% 90'a kadar daha yüksek verim ve daha küçük partikül boyutları (submikron) B-290, geniş bir aralıktaki orta laboratuar numune miktarları için klasik sprey kurutucudur. uygulamalar (ayrıca viskoz maddeler ve meyve suları mümkündür). Ölçeklendirmesi daha diktir.
Şimdiye kadar herhangi bir olumsuz etki görmedik. Parçacık yükü, toplama metal borusu elektroduna bırakıldıktan sonra serbest bırakılır. Püskürtme kurutma işleminden sonra aktif kalan proteinleri püskürten beta test cihazlarına sahibiz. Beta-test aşamasında bu soruyu daha detaylı inceleyeceğiz. Model proteinlerle yapılan ilk testler, protein stabilitesi veya aktivitesi üzerinde marjinal etkiler ortaya çıkardı.
Parçacıklar, parçacık yüzeyinde kalacak elektrostatik yükler alacaktır. Daha büyük parçacıklar daha yüksek bir yük taşır ve elektrotun üst yarısında toplanır. Küçük parçacıklar daha düşük bir yük taşır ve elektrotun alt yarısında birikir. Bu nedenle BUCHI verimli bir partikül büyüklüğü ayırıcı geliştirdi!

Foto Galeri

Bileşenleri

B-290 Mini Spray Dryer

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri

B-295 Inter Loop

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri

B-296 Dehumidifier

Mini/Nano Spray Dryer Sistemleri