Kjeldahl  Fleksibilite
 

Kjeldahl

Fleksibilite

Ürünlerinizi klasik Kjeldahl analizi için de zaman alıcı değişiklik yapmadan ilgili uygulamalar için kullanarak esnek olmak istiyorsanız. Oldukça modüler çözümümüz, yarı otomatik Kjeldahl uygulamalarının yanı sıra reflü sindirimi ve doğrudan damıtma ile başa çıkmaktadır. 

Son derece esnek ve kullanışlı

Kjeldahl ve Kjeldahl olmayan uygulamalar için aynı cihazları kullanarak tasarruf edin. Özel aksesuarları entegre özelliklerle ve farklı örnek tüp boyutlarıyla birleştirin.
Tam otomatik sistem sayesinde rahat çalışma: programlanabilir sindirim sıcaklık profilleri, otomatik seyreltme, alkalizasyon ve isteğe bağlı asitleştirme, ardından kimyasalların titrasyonu, hesaplanması ve aspirasyonu.
Çeşitli örnek matrisler için kullanıma hazır önceden programlanmış yöntemlerle değişen ihtiyaçların karşılanması ve 50 kişiselleştirilmiş yöntemin depolanması.

Hızlı

135 dakikaya kadar büyük sindirim süresi tasarrufu. Kızılötesi ısıtıcılar sayesinde hızlı ısıtma ve soğutma. İsteğe bağlı sürekli H2O2 ilavesi.
Örnek hala damıtılırken özel titratörler ile birlikte çevrimiçi titrasyon. Otomatik hesaplama ve sonuç aktarımı.

Güvenli

Mükemmel sızdırmazlık derzleri ve son dört aşamalı Gaz Arındırıcı K-415 (QuadScrubECO) sayesinde maksimum güvenlik.
KjelFlex K-360'ın şifre korumasıyla yetkisiz işlem veya veri tabanı işleme yasaklanabilir.

Özellikler

Örnek tüp seçimi

Örnek tüp seçimiOpsiyonel
SpeedDigester, üç farklı numune tüpü boyutu kullanmak için esnek bir şekilde uyarlanabilir:
100 mL, 300 mL ve 500 mL
Emiş modülü tipleri

Emiş modülü tipleriOpsiyonel
Sulu numuneler ve hızlandırılmış sindirim için özel emme modülleri mevcuttur. Standart emme modülü diğer birçok uygulama için uygundur
Geri akış kurulumu su soğutmalı

Geri akış kurulumu (su soğutmalı)Opsiyonel
Bu kurulum, uçucu bileşiklerin kaybı olmadan etkin bir geri akış garanti eder, asıl kullanım, aqua regia sindirimi ile iz metal tespiti içindir.

COD kurulumu hava soğutmalı

COD kurulumu (hava soğutmalı)Opsiyonel
DIN 380 409 Part 41 ve ISO 6060'a göre COD belirlemesi. Numune tüpleri, otomatik COD analizi için Mettler Toledo'dan gelen otomatik numune alıcı ile uyumludur.
Gaz Arındırıcı ECO modelleri

Gaz Arındırıcı ECO modelleriOpsiyonel
Otomatik soğutma suyu kontrolü (ECO modelleri) ile işletme maliyetleri ve su tüketimi azaltılabilir.
Titrasyon seti

Titrasyon setiOpsiyonel
Otomasyon seviyesini artırmak için KjelFlex K-360'a farklı titratör modelleri bağlanabilir. Titratör bağlıyken, damıtma tamamlandığında titrasyon adımı otomatik olarak tetiklenir.
Aside dayanıklı pompa

Aside dayanıklı pompaOpsiyonel
Bazı Kjeldahl olmayan uygulamalar, damıtma işleminden önce numuneye bir asit ilave edilmesini gerektirir. İsteğe bağlı aside dayanıklı pompa ile asit ekleme otomatikleştirilebilir
IQ  OQ Belgeleri

IQ / OQ BelgeleriOpsiyonel
Kurulum / Operasyonel Nitelikler dokümantasyonu, GMP / GLP ile derlenirken genellikle önemlidir.Opsiyonel
BUCHI yalnızca yüksek kaliteli enstrümantasyon değil, aynı zamanda en yaygın referans uygulamaları için test edilmiş onaylı sarf malzemeleri de sunmaktadır. Kjeldahl Tabletler, tartım tekneleri, indikatör, tampon çözeltiler, potasyum klorür ve hızlı sindirimler için referans maddeler, düzgün çalışma ve güvenilir kalifikasyon mevcuttur.

Foto Galeri

Bileşenleri

K-415 Gaz Arındırma Sistemi

Otomatik Kjeldahl Sistemleri

K-439 SpeedDigester

Otomatik Kjeldahl Sistemleri