Kjeldahl  Throughput
 

Kjeldahl

Throughput

Kjeldahl'e göre azot tespiti için sürekli artan numune yükleriyle, analiz başına maliyet artışını ve ayrıntılı dokümantasyon gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Tek kişilik bir iş gününde 120 örneğe kadar analiz için, numune ve veri işlemede maksimum otomasyon derecesi sağlayan bir çözüm sunuyoruz. 

Bir günde daha fazla numune işlemi ve aynı zamanda esnek

  • KjelDigester K-449 ve KjelSampler K-377 arasında hızlandırılmış testler ve mükemmel senkronizasyondan dolayı en az sayıda ki cihazla, benzeri görülmemiş bir örnek verim elde edildi.
  • Katılımsız çalışma için numune hazırlamadan titrasyona kadar tam otomatik proses. Teraziler, barkod okuyucular, yazıcı, LIMS ve bilgisayar ile doğrudan veri alışverişi.
  • Karmaşık diziler kullanılırken bile "Express Positions" kullanarak öncelikli numunelerin hızlı belirlenmesi. Manuel tek örnekleme işlemi herhangi bir zamanda mümkündür.

Tam uyumlu
  • AOAC, EPA, ISO, EC ve DIN düzenlemelerine uygun olarak hem kolorimetrik hem de potansiyometrik titrasyon dahil olmak üzere programlanabilir prosedürlerle mükemmel tekrarlanabilirlik.
  • Farklı erişim yetki seviyeleri, GLP kurallarına uyarak kapsamlı raporlama ve izlenen veri manipülasyonu.

Maksimum güvenlikli
 
  • Çevreye duyarlı ve güvenli çalışma. KjelSampler K-377 tarafından KjelMaster K-375'e otomatik sindirim, zararlı sindirim buharlarının nötralizasyonu, soğutulması ve otomatik numune transferi.
  • Optimal operatör koruması. Otomatik ve denetimli süreçler için koruma kalkanları.

Özellikler

Emiş modülü tipleri

Emiş modülü tipleriOpsiyonel
İki özel emme modülü seçilebilir; biri sulu numuneler için, diğeri genel uygulamalar için uygun olan standart bir emme modülü.
Yoğuşma beheri

Yoğuşma beheriOpsiyonel
Standart 1 l yoğuşma beheri ile birlikte kullanılabilen valfli özel TKN kabı kullanılarak su numunelerinin kolay buharlaştırılması (TKN) mümkündür
Gaz Arındırıcı ECO modelleri

Gaz Arındırıcı ECO modelleriOpsiyonel
Otomatik soğutma suyu kontrolü (ECO modelleri) ile işletme maliyetleri ve su tüketimi azaltılabilir.
Özel reaksiyonlar için

Özel reaksiyonlar içinOpsiyonel
Reaksiyon adımı, spesifik reaksiyon gazlarını emer; NOx
Cam sıçrama koruyucu

Cam sıçrama koruyucuOpsiyonel
Geniş bilgi birikimi ile BUCHI, su sıçrama koruyucusu gibi son teknoloji bir ürünü sunmaktadır. Tüm damıtma işlemi kolay yöntem geliştirme ve işlem izleme için görülebilir.
Plastik sıçrama koruyucu

Plastik sıçrama koruyucuOpsiyonel
Bu sıçrama koruyucu cam elyaf takviyeli polipropilenden yapılmıştır. Uzun ömrü nedeniyle yüksek verim analizi için seçimdir.
Potansiyometrik elektrot

Potansiyometrik elektrotOpsiyonel
PH ölçümü, titrasyonun son noktasını tespit etmek için doğru bir yöntemdir. BUCHI’nin jel elektrotunun kullanımı kolaydır, bakım gerektirmez ve rutin kullanım için uygundur.
Kolorimetrik sensör

Kolorimetrik sensörOpsiyonel
Kolorimetrik sensörün olağanüstü özelliği uzun ömürlü olmasıdır. Kalibrasyon gerektirmez ve titrasyon uç noktasında bir göstergenin renk değişiminin algılanmasını gerektiren uygulamalar için önerilir.
KjelSampler K376

KjelSampler K-376Opsiyonel
Kjeldahl analizini KjelMaster K-375 ile tamamen otomatikleştirmek için 24 örnek konumlu kompakt örnekleyici. Numunenin aşırı buhar basıncı ile damıtma ünitesine aktarılması benzersizdir ve olağanüstü para ve zaman kazandıran faydalar sunar.
KjelSampler K377

KjelSampler K-377Opsiyonel
Kjeldahl analizini KjelMaster K-375 ile tamamen otomatikleştirmek için 48 örnek pozisyonlu kompakt örnekleyici. Buhar aşırı basıncı ile yapılan numune transferinin yanı sıra sürekli numune yüklemesi için bağımsız raf tepsileri benzersiz zaman kazandıran faydalardır.
IQ  OQ Belgeleri

IQ / OQ BelgeleriOpsiyonel
Kurulum / Operasyonel Nitelikler dokümantasyonu, GMP / GLP ile derlenirken genellikle önemlidir.
KjelLink Bilgisayar yazılımı

KjelLink Bilgisayar yazılımıOpisyonel
Akıllı PC yazılımı KjelLink zaman ve maliyetten tasarruf sağlar.

Foto Galeri

Bileşenleri

K-376 / K-377 KjelSampler

Otomatik Kjeldahl Sistemleri

K-415 Gaz Arındırma Sistemi

Otomatik Kjeldahl Sistemleri

K-446/K-449 KjelDigester

Otomatik Kjeldahl Sistemleri