Ekstraksiyon Çıkışı Sistemleri Seti
 

Ekstraksiyon Çıkışı

Sistemleri Seti

Mümkün olduğunca hızlı analitik sonuçlara ihtiyacınız var ve yüksek numune yükleriyle uğraşmak zorundaysınız. Basınçlı solvent ekstraksiyonu (PSE) için çok çeşitli uygulama alanları için benzeri görülmemiş hız ve verim ile birleşik bir çözüm sunuyoruz. 

Geniş ekstraksiyon uygulamaları

  • Toprak, çamur, çökeltiler, hava örnekleme kartuşları (PUF, XAD), gıda ve yem numunelerinden kalıntılar ve kirleticiler
  • Paketleme ve gıdalardan gıda ile temas eden malzemeler
  • Plastik, kağıt ve tekstil katkı maddeleri, katkı maddeleri ve kontaminantlar
  • Gıdalardaki yağ ve yağ asidi, doğal ürünlerdeki aktif bileşikler ve ilaçlardaki farmasötik ajanlar

Hızlı ve arıza korumalı
  • Eşzamanlı ekstraksiyon ve buharlaşmanın faydası olarak analize daha kısa sürede başlayın
  • Uyumlu cam eşyalar sayesinde ekstraktların manuel transferi olmadan doğrudan buharlaşma
  • Otomatik ekstraksiyon hücresi sızdırmazlık mekanizması sayesinde artan proses güvenliği

Düşük işletme maliyetleri
 
  • Klasik cam eşyalar kullanan ekstraksiyonlara kıyasla solventler için % 70'e varan maliyet tasarrufu
  • Ekstraktların ekstraksiyondan konsantrasyona zahmetli transferi eski operatör maliyetleri düşüktür
  • Diğer benzer PSE sistemlerine kıyasla maliyetli sarf malzemelerinden kaçının

Uzman Tavsiyesi

Yüksek sıcaklık ve basınç kombinasyonu, diğer ekstraksiyon teknolojilerine kıyasla daha hızlı ekstraksiyon ile sonuçlanır. Bu, daha yüksek analit çözünürlüğü ve artan penetrasyon nedeniyle gelişmiş bir kütle transferinin sonucudur. Bu nedenle numuneyi sıvı halde T2'de tutmak için normal basınç pn'den p2'ye bir artış gereklidir.
Sıralı bir yaklaşımın aksine, paralel ekstraksiyon / paralel buharlaşma, numune verimini arttırır ve analiz süresini önemli ölçüde azaltır. Gelen altı numunelik bir parti 115 dakika sonra analize hazırdır.
BUCHI’nın benzersiz ekstraksiyon hücresi tasarımı kesinlikle arızaya karşı güvenli, güvenilirdir ve tekrarlanabilir sonuçlar verir. Bir kaldırma mekanizması, bir düğmeye basıldığında hücreleri otomatik olarak kapatır. Bu nedenle, numuneyi ekstraksiyon için hazır hale getirmek için numunenin bir filtre kağıdı ile kaplanması yeterlidir.
Her konumun kendi giriş ve çıkış vanasının yanı sıra bağımsız basınç sensörleri vardır. Bir konumun tıkanması durumunda bile, entegre bir sorun giderme sihirbazı basıncı otomatik olarak tahliye ettiği için çapraz kontaminasyon hariç tutulur. Hatalı konum devre dışı bırakıldığında diğer tüm konumlar bitirilebilir.
SpeedExtractor'ın benzersiz ekstraksiyon hücresi tasarımı, çeşitli numune yüklemelerine izin verir. Hücre içi temizlik için Florisil, silika jel, odun kömürü gibi temizlik maddeleri eklemek veya farklı doldurma teknikleri uygulamak da mümkündür. Bu, ekstraksiyondan sonra klasik temizleme prosedürlerini önemli ölçüde kolaylaştırır.
Evet, uygun vakum ayarlarıyla. Daha iyi verimlilik için 24 ve 96 konumlu Syncore® rafları için bir yalıtım kiti mevcuttur. En iyi sonuçlar için, yalıtım kitinin ve Vakum Pompası V-300'ün Arayüz I-300 / I-300 Pro ile birlikte kullanılması önerilir.
Evet, ilgili tüm parçalar çok çeşitli reaktifler için kimyasal olarak inerttir.

Foto Galeri

Bileşenleri

B-400 Mikser

Otomatik Soxhlet ASE/PSE Sistemleri

Multivapor P-6 / P-12

Paralel Evaporasyon Sistemleri

Syncore Analist

Paralel Evaporasyon Sistemleri