Gaz Geçirgenlik Sistemleri

PermeO2

Oksijen Geçirgenliği Test Cihazı

PermeO2, sıcaklık ve bağıl nem kontrollü sistemi ile plastik filmlerden oksijen iletim hızını (OTR) ölçmek için kullanılır.
PermeO2 iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli.

İncele

PermeH2O

Su Buharı Geçirgenliği Test Cihazı

PermeH2O, sıcaklık ve bağıl nem kontrollü bir sistem ile plastik filmlerden su buharı geçirme hızını (WVTR), ölçmek için kullanılır.
PermeH2O iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli.
 

İncele

PermeCO2

Karbondioksit Geçirgenliği Test Cihazı

Karbondioksit geçirgenlik test cihazı, sıcaklık ve bağıl nem kontrollü sistemli filmlerden (CO2TR) geçirilerek ölçülür.

PermeCO2 iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli.

İncele

MultiPerm

O2, CO2 ve H2O geçirgenliği test cihazı

MultiPerm patentli teknolojiye dayanan, iki farklı gazın geçirgenliği ölçümünü yapabilen pazardaki tek cihazdır. MultiPerm oksijen, karbon dioksit veya su buharı geçirgenliği olmak üzere müşteri tarafından seçilen iki sensor ile önerilir. Böylelikle MultiPerm numune değiştirmeye gerek kalmadan aynı yüzey üzerinde iki farklı gaz ile bariyer özelliklerini karakterize edebilir.

İncele

TotalPerm

O2, CO2 ve H2O geçirgenliği test cihazı

TotalPerm patentli teknolojiye dayanan, üç farklı gaz geçirgenlik ölçümünü yapabilen pazardaki tek cihazdır. TotalPerm oksijen (O2), karbondioksit (CO2) ve su buharı (H2O) için üç farklı sensör ile önerilmektedir. Böylelikle TotalPerm, numune değiştirmeye gerek kalmadan aynı yüzey üzerinde üç farklı gaz ile bariyer özelliklerini karakterize etme olanağı tanır.
 

İncele

PackPerm

Oksijen Geçirgenliği Testi Cihazı

Esnek ambalajlar, sert kaplar ve PET şişeler için Oksijen Geçirgenliği Test Cihazı
 
PackPerm Gıda, İçecek, İlac ve Sağlık uygulamalarında kullanılan ve ambalajlarda oksijen geçirgenliği ölçen bir cihazdır.
PackPerm torba, paketler, küçük kaplar, tüpler ve yeni bariyer ya da çok katlı polimerlerden bariyer yapılmış¸ PET şişeler, biyo bozunur plastik, çevirmeli kapaklardan yapılmış¸ yeni şişeler, kolay açılır kapak ya da Bastır & Aç¸ kapaklar, mantarlar (doğal ve sentetik) cam şişeler dahil oksijen (O2TR) bariyerini test etmek için kullanılabilir.

İncele

CarboPack BT

Şişeler / Ambalajlar için Karbondioksit Geçirgenliği Test Cihazı

CarboPack BT içecek ve genel ambalajlarda (ekmek, peynir, kahve, vb.) uygulamalarda karbon dioksit geçirgenliği ölçümleri yaparak raf ömrü tahminlerinde faydalıdır.
CarboPack BT gazlı içeceklerin bulunduğu PET şişelerden ve gazlı şarap ya da içecek içeren cam şişelerdeki mantar (doğal veya sentetik), taç kapaklardan karbon dioksit gaz geçirgenliğini test etmek için kullanılabilir.

İncele