AT MD Offline Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi
 

AT MD Offline

Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi

Fayda ve Özellikler

 

  • % 100 KATILIMSIZ - Katılımsız bir seri test çalıştırın.
  • % 100 İZLENEBİLİR - Tank doldurmadan sistemin kendi kendini temizlemesine kadar tüm adımları otomatik olarak uygular ve kaydeder.
  • % 100 ÜRETKENLİK - Çözünme testinin tüm adımlarını her seferinde aynı şekilde uygulayın.
  • MEDYA - 5 farklı medya tipine kadar otomatik ısıtma ve degaz etme.
  • FİLTRASYON - HPLC / UPLC analitik bitirimi için ince gözenekli filtrelerden geçen güçlü pistonlu pompalar.
  • TEMİZLİK - Doğrulanabilen tüm sıvı yollarının çok etkili ve sağlam temizliği.
  • TOPLAMA - Cam tüplerde, kapaklı LC şişelerinde veya LC plakalarında otomatik numune toplama. Masaüstü tipi otomasyon


AT MD, standart laboratuvar tezgahınıza uyan tam otomatik bir çözülme sistemidir. Sepet ve paddle yöntemlerinin yanı sıra büyük Japon sinkerleri dahil kolayca idare eder. Bir seri başlatıldığında, AT MD medya hazırlığından sistemin kendi kendini temizlemesine kadar 8 farklı dissolüsyon serisi gerçekleştirir.


Isıtın, Degaze edin, Dağıtın


Konsantreler ve yüzey aktif cisimleri içeren ortamlar dahil olmak üzere 5 farklı medya, otomatik olarak ısıtılabilir, gazdan arındırılabilir ve haznelere dağıtılabilir. Ek olarak, AT MD testler sırasında pH değişiklikleri yapabilir ve test çalışmaları arasında ortam türlerini kolayca değiştirebilir. Gravimetrik dağıtım sistemi, doğru ve tekrar üretilebilir medya dağıtımı sağlar. AT MD'yi DoE çalışmaları için ideal bir sistem haline getiren farklı kaplardaki çeşitli doldurma hacimleri 250 mL'den 1'000 mL'ye kadar mümkündür.


Tekrarlanabilir örnekleme


AT MD, örnekleri aynı anda çekmek için otomatik AutoLift ™ kanüllerini kullanır. Örnekleme yapılırken bireysel beher sıcaklıkları kaydedilir. 6 kanalın hepsinde doğru ve çoğaltılabilir numune çekme için, AT MD filtrelenmiş numune aktarımı için güçlü pistonlu pompalara sahiptir. Entegre bir filtre istasyonu, her çalıştırmada, her örnekleme noktasında veya ortam değişiminde şırınga filtrelerinin değişimini otomatikleştirir.Verimliliği artırın


Otomatik çözünme, laboratuvarınızın verimliliğini, operatörler için "uzaklaştırma süresi" yaratarak, yöntem geliştirme, süreç doğrulama, veri kontrolü ve doğrulama gibi kritik görevler için daha fazla zamana izin vererek yaratır. AT MD döngü sürelerini kısaltır ve ekibinizin mevcut kaynaklarla daha fazla çalışma yapmasını sağlar.


Dayanıklı temizlik


Temizleme, çözünme işlemleri arasında taşınmasını ve çapraz kontaminasyonu önlediği için tam otomatik sistemler için gereklidir. AT MD, otomatik olarak doğrulanabilen oldukça etkili ve sağlam temizleme rutinleri gerçekleştirir. Ürüne özgü prosedürler, tüm sıvı yollarını otomatik olarak temizlemek ve boşaltmak için her seferinde uygun hat temizlemesinin tekrarlanabilir şekilde yapılmasını sağlamak üzere çözünme yöntemlerine dahil edilebilir.

Modüller

AT MD banyo

Hazne doldurma, örnekleme ve temizleme işlevlerine sahip masaüstü tipi modül.
MD çok amaçlı istasyon

Entegre medya hazırlama, pompalama, filtreleme ve temizleme.
SAM örnek yöneticisi

Farklı kapasitelerde (30-90 zaman noktası) çevrimdışı örnekleri toplayın.MDsoft

21 CFR bölüm 11 uyumlu veri yönetimi için çözme yazılımı.


Opsiyonlar
AT MD için Robot

USP 2 raket testleri için USP 1 sepetleri ve platinlerinin otomatik kullanımı.

Centerview ™

Her bir kaptaki çözünme işleminin video izlenmesi.


 

Video

Foto Galeri