AT MD  UV Online Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi
 

AT MD UV Online

Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi

Fayda ve Özellikler

 

  • % 100 TEZGAH ÜSTÜ - Kompakt boyutlar tüm sistemin standart bir laboratuvar tezgahına sığmasına izin verir.
  • % 100 ONLINE - Entegre UV-Vis spektrofotometre ile anında gerçek zamanlı sonuç verir.
  • % 100 OTOMATİK - Tank doldurma ve sistem temizliği dahil, gözetimsiz bir dizi çözünme testi gerçekleştirin.
  • MEDYA - Verilen hacimlerin gravimetrik teyidi ile yüksek etkili medya hazırlama, gaz giderme ve hazne doldurma.
  • TEST - Otomatik örnekleme, filtreleme ve entegre UV-Vis analizi ile maksimum izlenebilirlik.
  • TEMİZ - Test çalıştırmaları arasında onaylanmış yıkama işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirin.
  • ANALİZ - Farklı üst seviye çift ışınlı veya diyotlu UV-Vis spektrofotometrelerin tam entegrasyonu. Çabuk sonuçlar


Bağlı bir UV-Vis spektrofotometre ile her örnekleme noktasında 6 numuneyi paralel olarak analiz etme yeteneği, gerçek zamanlı çözünme sonuçları verir. Her bir çözündürme kabına bağlı olan akış hücreleri programlanan örnekleme sürelerinde otomatik olarak doldurulur ve sonuçlar hemen kaydedilir. Farklı UV-Vis spektrofotometreler için sürücüler, Mettler-Toledo®'dan gelen önde gelen diyot dizisi UV7 ve çift ışın teknolojili üst düzey Specord® dahil olmak üzere kolayca temin edilebilir.


Veri güvenilirliği


Otomasyonun laboratuvarınıza tanıtılması verilerinizin kalitesini önemli ölçüde artırır. Her çözünme testi, daha kesin ve karşılaştırılabilir veri setleri için her seferinde aynı şekilde yapılır. Her adım, veri girişi hatalarını azaltan güvenli bir veritabanına kaydedilir. Test sonuçları artık operatöre bağlı değildir. Veri bütünlüğü gereksinimleri artmaya devam ettikçe, AT MD protokollü test koşullarını ve analitik UV-Vis sonuçlarını otomatik olarak tek bir çözülme test raporunda birleştirir.Centerview ™


Video izleme, QC'de Ar-Ge görselleştirme ve OOS sorun giderme için kullanışlı bir araçtır. AT MD banyosunun entegre yerden tasarruf sağlayan tasarımı, bireysel olarak ayarlanabilen kameralar ve dolaylı bir aydınlatma kaynağı için korumalı bir merkezi alan sunar. CenterView ™ montaj sistemi, beherden behere video ve görüntü karşılaştırmalarını standart hale getirmek için kontrollü bir odak mesafesi sağlamak için tasarlanmıştır. Yerleşik TCP / IP izleme, operatörlerin ilerlemeyi uzaktan kontrol etmesini sağlar.
Sepetler ve bataryalar


Her bir basamağın başarıyla gerçekleştirildiğinin doğrulanmasıyla birlikte, sepetlerin ve çökücülerin robotik olarak ele alınması, tüm USP 1 (basket) ve USP 2 (paddle) yöntemlerinin her zaman aynı şekilde çalışmasını sağlar. İsteğe bağlı sepet istasyonunda 8 parti sepet vardır. Testlerde platinler ve sepetler kullanılır. Robotik bir kol, her testten önce ve sonra platinleri ve sepetleri AT MD banyosuna doğru bir şekilde taşır.% 100 Uyum


AT MD yazılımı, veri toplama ve analizin tüm yönlerini kontrol eden 21 CFR bölüm 11 uyumlu bir sistemin uygulanmasına hazırdır. Kullanıcı erişim kontrolleri, rollerin ayrılması ve iyi tasarlanmış bir filtre seti denetim izi incelemelerini hızlı ve kolay hale getirir. ALCOA + seviyesine uyum için gereken her şeyi sağlar. Verme yetenekleri, mevcut veri yönetişim planları ile entegrasyona izin verir.
Modüller

AT MD banyo

Hazne doldurma, örnekleme ve temizleme işlevlerine sahip masaüstü tipi modül.
MD çok amaçlı istasyon

Entegre medya hazırlama, pompalama, filtreleme ve temizleme.
Specord® UV-Vis

CDD'li yüksek performanslı çift ışınlı spektrofotometre.
MDsoft

21 CFR bölüm 11 uyumlu veri yönetimi için çözme yazılımı.

Opsiyonlar

AT MD için Robot

USP 2 raket testleri için USP 1 sepetleri ve platinlerinin otomatik kullanımı.
UV7 UV-Vis

UV Online için kompakt ve hızlı diyot dizi spektrofotometresi.


 
Centerview ™

Her bir kaptaki çözünme işleminin video izlenmesi
 


 

Video

Foto Galeri