ATF Xtend UV Online Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi
 

ATF Xtend UV Online

Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi

Fayda ve Özellikler

 

  • % 100 DOĞRUDAN - Çözünürlük sonuçları, entegre UV-Vis analizi ile gerçek zamanlı olarak üretilir.
  • % 100 OTOMATİK - Tank doldurmadan kendi kendini temizlemeye kadar gözetimsiz bir dizide birden fazla test yapın.
  • % 100 İZLENEBİLİR - Medya hazırlığı, dalga boyu, standart, pH değişiklikleri ve temizlik dahil her zaman noktasını ve çözünme profilinizin olayını programlayın.
  • MEDYA - Gaz alma, entegre kap doldurma ve otomatik pH değişimi ile yüksek oranda tekrarlanabilir ortam hazırlığı.
  • TEST - Aynı test koşulları altında otomatik olarak bir dizi çözünme işlemi gerçekleştirin.
  • TEMİZ - Her seferinde aynı şekilde temizleyin ve sisteminizin bir sonraki çözülme çalışması için kendisini hazırlamasına izin verin.
  • ANALİZ - Çift ışın veya diyot dizisi UV-Vis spektrofotometrelerinin kesintisiz entegrasyonu. Hazır, Gazdan Arınmış ve Temiz


Entegre çok amaçlı bir istasyon, farklı tarifler ve kaynaklar kullanarak ortamın tamamen otomatik olarak hazırlanmasını ve gazdan arındırılmasını sağlar. Tam ve uygun maliyetli hava tahliyesi için ortamınızdaki bir sıcaklıkta vakum çekin. Sürfaktanlar içeren köpüklü ortamlar da dahil tüm ortamlarda etkili bir şekilde kullanın. Etkili temizlik için depoyu güçle yıkayın. Sağlam temizleme rutinleri, DR / MR yöntemleri için ortam değişiminin yanı sıra bir dizi çözünme testi çalışması dahilinde tamamen farklı ürünler için kolaylık sağlar.

% 100 Katılımsız

Laboratuvar ekibiniz kapları doldurmak ve temizlik yapmak için ne kadar zaman harcıyor? ATF Xtend ™ ile medya hazırlığından temizlemeye tüm çözülme adımları otomatik olarak gerçekleştirilir. Hazırlanan ortam, reaktiflikten kaçınarak damar duvarına verilir ve verilen hacimler gravimetrik olarak teyit edilir. Bir testin sonunda, sistem özelleştirilebilir yıkama rutinleriyle kendini temizler ve bir sonraki çözünme işlemine başlar.Sonuçlar hemen elinizde


Çözünmüş aktifin derhal analiz edilmesi için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş UV-Vis spektrofotoskopi, çözünme sonuçlarını elde etmenin en hızlı yoludur. Her beher, anında salma (IR), gecikmeli salma (DR) veya değiştirilmiş salma (MR) yöntemleri için bir veya daha fazla zaman noktasında anında ölçülebilir. Veri bütünlüğü gereksinimleri artmaya devam ettikçe, ATF Xtend ™ protokollü test koşullarını ve analitik sonuçları otomatik olarak tek bir çözülme test raporunda birleştirir.
% 100 Tekrarlanabilir


Tam otomatik çalışma, çözünme testlerinin daima aynı koşullar altında tekrar tekrar yapılmasını sağlar. Ortam hazırlığından, kap hacimlerinin gravimetrik olarak doğrulanması, örnekleme ve filtrelemeyi içeren kap dolgusuna, tüm sistemin temizlenmesine kadar, tüm adımlar otomatik olarak gerçekleştirilir ve protokolü verilir. Beher içi hacim izleme ve CenterView ™ video izleme gibi gelişmiş işlevsellikler, test sonuçlarınızın izlenebilirliğini daha da artırır.
Riayet, yapısal


Verilerinizin kontrolünü elinize alın ve tüm yöntemlerinizi, sonuçlarınızı ve kullanıcılarınızı q-doc® yazılımı ile yönetin. Aynı yöntemi farklı sistemlerde kullanın, birden fazla test çalışmasından verileri birleştirin ve kullanıcıların ve şifrelerinin yedek yönetiminden kaçının. Tek bir bilgisayar istasyonuyla çalıştırılmış olsun, modüler veri yönetimi yazılımı yerleşik veri bütünlüğü ve yönetmeliklere uygunluk sağlar.Modüller
AT-F banyosu

Kap doldurma, örnekleme ve temizleme fonksiyonlarına sahip entegre modül.

MP-F medya istasyonu

Çözünürlük ortamı hazırlamak, ısıtmak ve gazdan arındırmak için entegre modül.

CP-F pistonlu pompa

Filtreleri itmek ve köpük ortamını tutmak için hızlı ve güçlü.


FS-F filtre istasyonu

Birden fazla test çalışması için filtreleri otomatik olarak değiştiren entegre modül.
CS-F temizleme istasyonu

Kapların spreyle temizlenmesi ve boşaltılması için entegre modül.Specord® UV-Vis

CDD'li yüksek performanslı çift ışınlı spektrofotometre.q-doc® yazılımı

Bütün verileriniz yerleşik 21 CFR bölüm 11 uyumluluğu ile tek bir yerde.
Opsiyonlar
UV7 UV-Vis

UV Online için kompakt ve hızlı diyot dizi spektrofotometresi.
Centerview ™

Her bir kaptaki çözünme işleminin video izlenmesi


 

Foto Galeri