UltraWAVE Mikrodalga Numune Hazırlamada Devrim
 

UltraWAVE

Mikrodalga Numune Hazırlamada Devrim

Milestone'un benzersiz Tek Reaksiyon Odası (SRC) teknolojisi, geleneksel mikrodalga numune hazırlamanın sınırlamalarının üstesinden gelir.
Sistemin merkezinde kalıcı gaz ile önceden basınçlandırılmış ve mikrodalga enerjiyle ısıtılan geniş bir numune haznesi vardır. Oda, hem bir mikrodalga boşluğu hem de bir reaksiyon kabı olarak hizmet eder. UltraWave, geleneksel kapalı tekneler ile karşılaştırıldığında daha yüksek performans, yüksek örnek hacmi, daha iyi iş akışı, daha düşük emek ve sarf maliyeti ile mikrodalga asit sindiriminde gerçek bir devrim yaratır.
  

Teknoloji

Milestone’un eşsiz Reaksiyon Odası (SRC) teknolojisigeleneksel mikrodalga numune hazırlama sistemlerinin kısıtlarını ortadan kaldırır:

  • Yüksek performans
  • Daha yüksek verim
  • Geliştirilmiş iş akışı
  • Daha az işgücü
  • Daha düşük sarf maliyeti 

Geliştirilmiş İş Akışı

UltraWAVE çok zor ve çok büyük miktardaki organik numunelerin tamamen çözünürleştirilmesini sağlayan üstün yüksek performanslı bir sistemdir.

UltraWAVE kapların açma/ kapama gerekliliğini tamamen ortada kaldırır.

SRC Teknolojisi sayesinde çok yüksek sıcaklık ve basınçta bile tek kullanımlık cam tüpler kullanılabilmektedir.

 
Kullanıcı Arayüzü
 
Kullanıcı arayüzü UltraWAVE, okunması kolay, parlak, tam renkli, dokunmatik ekranlı kompakt bir kontrol terminali aracılığıyla çalıştırılır.
 
Tüm US EPA yöntemleri dahil yüzlerce uygulama, UltraWAVE terminaline önceden yüklenmiştir.
 
Terminal, mikrodalga yöntem ve işlemlerin doğrudan çıktısı alınması ve cihazın harici çevre birimlere bağlanması için birden fazla USB ve RS-232 bağlantı noktası ile donatılmıştır.
 
Terminal, mikrodalga numune hazırlama işleminin basit, kullanıcı dostu kontrolü sağlamak için Milestone'un benzersiz çok dilli EasyCONTROL yazılımını çalıştırıyor. Fabrikada saklanan bir yöntemi geri çağırın veya yeni bir yöntem oluşturun; 'BAŞLAT' a basın ve mikrodalga gücünü ayarlamak için sofistike bir PID algoritması kullanan sistem otomatik olarak kullanıcı tanımlı sıcaklık veya basınç profilini izleyecektir.

Uygulama

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Çalışma alanını çevreleyen kalın bir akrilik kalkan, hazne kapatıldığında otomatik olarak konuma düşer.
PID denetleyicisi basınç, sindirim ve oda sıcaklığını 20 kez / sn olarak izler ve yüksek derecede ekzotermik reaksiyonları kontrol etmek için mikrodalga gücünü ayarlar.
HIZLI SOĞUTMA

HIZLI SOĞUTMA

Mikrodalga fırının tamamlanmasından sonra, UltraWAVE yerleşik su soğutma cihazı, sıcaklığın yalnızca 12 dakika içinde 270 ° C'den 80 ° C'ye düşmesini sağlar.
Sistem ayarlanan soğutma sıcaklığına ulaştığında, otomatik olarak tüm tüplerdeki basıncı serbest bırakır.
DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ

DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ

Gemi montajı / demontajı gerekli değildir, tek kullanımlık cam şişelerle gemi temizliği ortadan kaldırılır ve yöntem geliştirme hemen hemen ortadan kaldırılır.
Kapalı kap sindirimini kullanan yüksek verimli laboratuvarlar için önemli olan sarf malzemeleri maliyetlerinde de büyük tasarruflar vardır.
Kuvars, PTFE / TFM veya tek kullanımlık cam şişelerden yapılmış şişelerde, 4 ila 22 konumdaki raflar, çok düşük boşluk seviyelerini bile eşleştirmek için mevcuttur.
İhtiyaçlarınıza göre en iyi yapılandırmayı yerel Milestone Uzmanınıza sorun.

Video

Foto Galeri

Dökümanlar