Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
LM10 Küçük Numune Hacimleri için Dijital Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Modern kullanıcı arayüzü ile pnömatik olarak kullanılan Microfluidizer®, küçük örneklerle çalışan bütçeye duyarlı araştırmacı için tasarlanmıştır. LM10, sıvı basıncını kayma kuvvetine dönüştürür. Sürekli basıncı koruyarak bu işlemci, malzemenin % 100’ünün tamamen aynı muameleyi görmesini sağlar. Ve, tüm Microfluidizers® gibi LM10 da mikron altı boyutlarında azalma, hücre parçalanması ve garantili işlem ölçeklendirmesinde rakipsiz.

LM20 Küçük Numune Hacimleri için Elektrikli Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Tüm Microfluidizer® ürünleri gibi, yeni, dijital olarak kontrol edilen LM20, yüksek akışkan basınçlarını yoğun kesme kuvvetlerine (shear force) verimli bir şekilde dönüştürme konusunda mükemmeldir. LM20 yüksek basınçlı homojenizatör, malzemenizin %100’ünün aynı basınca tabi tutulmasını ve böylece üniform parçacık ve damlacık boyutunun azaltılması, mikron altı emülsiyonlar ve yüksek verimli hücre parçalanması gibi uygulamalarda tutarlı ve güvenilir sonuçların elde edilmesini sağlar. Ayrıca, LM20, küçük laboratuvar numunelerinden üretim hacimlerine kadar garanti edilen proses ölçeklendirmesi sunar.

M110P Plug&Play Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Bütünleşik 1,5 kW (2 HP) elektrikli hidrolik tahrik tek etkili yoğunlaştırıcı pompaya güç sağlar. İşlem basıncı, istenilen ürün sonuçlarını elde etmek için 138 – 2068 bar (2000 – 30,000 psi) arasında ayarlanabilir. Pistonlu pompa, basınç vuruşu boyunca ilerledikçe, etkileşim bölmesindeki sabit geometri mikro kanalları boyunca ürünü sabit bir basınçla yönlendirir. Ürün akışı, yüksek hızlara ivme kazandırarak arzulanan sonuçlara neden olan yüksek kesilme ve darbe kuvvetleri oluşturur. Ürün, istenen sıcaklığa getiren harici bir bobinden akan etkileşim odasından çıkar. Ürün ilave işlemler için yeniden dolaşıma sokulabilir veya işlemin bir sonraki aşamasına gönderilebilir.  

LV1 Küçük Numune Hacimleri için Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Microfluidics, Microfluidider® kalitesinde nanoteknoloji işlemini, farmasötik, biyoteknoloji, kimya, nutrasötik / gıda, kozmetik ve enerji endüstrisindeki uygulamalar için mililitrede sunmak için LV1 yüksek kesilme tezgahı homojenleştirici geliştirdi. LV1, diğer birçok sıvı işlemciden daha küçük örnekleri 1 ml kadar küçük örnekleri işleyebilir.

M-110Y Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

M-110Y Microfluidizer® malzeme işlemcisi, taşınabilir, küçük ayak izi, yüksek basınçlı laboratuar homojenizatörüdür ve bu da sürekli olarak büyük sonuçlar verir. M-110Y, işlem basıncını ve sıcaklığını kolayca kontrol etmenize ve rakip endüstriyel karıştırıcıların veya laboratuar homojenizatörlerinin teslim ettiklerinden daha büyük sipariş veren kesme hızlarına izin verir.  

HC2000/5000/8000 Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Hafif, kullanımı kolay HC hava ile yönlendirilen homojenizatörler toplu ve sürekli akış işlemi için uygundur. Serisi, uygun fiyatlarla birinci sınıf sonuçlar için, standart laboratuar havasıyla 8000 psi’ye kadar üretim yapar. HC makineleri, memeli hücre parçalanması ve düşük kesilme emülsiyonları gibi hassas kontrollü, yüksek hacimli uygulamalar için idealdir.