Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
CondenSyn Susuz Kondenser Asynt

Asynt CondenSyn Susuz Kondenser, işleminiz için soğutma suyu gerektirmeyen benzersiz bir cam kondenserdir. Eşsiz bir cam şekillendirme tekniği kullanarak, sağlam ve etkili yüksek yüzey alanlı susuz kondenserin cam kısımları İngiltere’de elle üretilmiştir.

CondenSyn MINI Susuz Kondenser Asynt

Yeni yüksek performanslı CondenSyn MINI, 5, 10 ve 25 ml’lik balonlarda gerçekleştirilen küçük ölçekli sentetik kimyasal reaksiyonlar için optimize edilmiş bir kondenserdir. İngiltere’de el yapımı olan CondenSyn MINI’nin çalışması için soğutma suyu gerekmez.

CondenSyn Distilasyon Adaptörü Asynt

YENİ CondenSyn Distilasyon Adaptörü, kimyagerlerin CondenSyn susuz kondenserleri distilasyon uygulamaları için dikey yönde kullanmalarını sağlar. Asynt ile ortaklaşa Doğu Anglia Üniversitesi tarafından geliştirilen bu yeni uygulama, CondenSyn’in dünya çapındaki laboratuvarlarda sunduğu yeteneklerin ve potansiyel su tasarruflarının bir uzantısıdır.

CondenSyn Pompalı Adaptör Kiti Asynt

Laboratuvar ortamını mümkün olduğu kadar güvenli hale getirmek önemlidir ve CondenSyn Adaptör Kiti’ni kullanarak, laboratuvara kaçan gereksiz solvent buharları riski azaltılabilir: Döner buharlaştırıcılar tipik olarak, iyi kontrol edilen bir otomatik vakum pompası ile birleştirildiğinde entegre bir su veya kuru buz kondansatörü kullanır. Çoğu solvent buharını tutmakla birlikte, bazı solventler kaçar ve vakum pompanızın egzozuna girer. Bu kit herhangi bir soğutma suyu kullanmadan sorunu çözer!