SOTAX, yüksek kaliteli farmasötik test ekipmanlarının ve ilgili hizmetlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde öncülük etmektedir. SOTAX dissolüsyon, otomatik numune hazırlama, fiziksek test ve veri yönetimi sistemleri bütün dünyada ilaç endüstrisinde ve bilimsel çalışmalarda araştırma-geliştirme ve üretim süreçlerinde kullanılmaktadır.

 

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
q-doc® Veri Yönetimi Yazılımı Sotax

Yerleşik veri bütünlüğüne sahip tek iş istasyonları ve ağ bağlantılı çözümler. Merkezi MS-SQL veritabanı ile %100 ölçeklenebilir 3 katmanlı yazılım mimarisi. Farklı cihaz türleri için kullanılabilen, cihazdan bağımsız metotlarla güçlü sistem. LDAP entegrasyonu, LIMS dışa aktarma, veri eğilimi ve daha fazlasıyla temel işlevleri genişleten modüller. Dissolüsyon ve fiziksel test cihazları için 35’ten fazla sürücü. Verileri doğrudan q-doc’ta raporlama, kontrol etme ve değerlendirme ve elektronik olarak imzalama imkanı. Eksiksiz parti raporları oluşturabilme ve partileri zaman aralıklarında kolayca karşılaştırabilme. Tam izlenebilirlik ve uyumluluk için okunabilir denetim izi ve ürün sürümü kontrolü. 21 CFR part 11 uyumlu bir sistemin uygulanması için tüm gereksinimlerin karşılanması.  

WinSOTAX® plus Dissolüsyon Yazılımı Sotax

Manuelden tamamen otomatik sistemlere farklı dissolüsyon test sistemlerini kontrol edebilir. Pek çok spektrofotmetre cihazı ile uyumlu on-line dissolüsyon çalışmasının kontrolü. Konsantrasyon ve % Çözünüm sonucu. Grafik görüntüsü. Placebo veya safsızlık çıkarması. Çoklu test uygulamalarında “Cell Grouping” Belirlenen standartlarla standart eğri çizimi. Max/min, ortalama ve standart sapma gibi istatiksel fonksiyonlar içeren Rpm, sıcaklık, pH değerlerinin test protokolünde belirtilmesi. GAMP 5 kılavuzuna uygun olarak dizayn edilmiştir. Datalar exel dosyasına aktarılabilir. LIMS’ten data aktarımı çift yönlü olarak yapılabilir.

MDsoft Dissolüsyon Yazılımı Sotax

AT MD tam otomatik dissolüsyon sistemleri için veri toplama ve analizin tüm yönlerini kontrol eder.

TPWsoft ASP Platformları için Yazılım Sotax

Otomatik numune hazırlama işlemlerini, veri toplama, saklama ve raporlamayı kontrol eder.

AutoTest 4 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

AT4 otomatik tablet test sistemi 4 fiziksel parametreyi: ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk ve yuvarlak tabletlerin sertliği, oblong şekilli ürünler, kapsüller ve özel tablet formlarının güvenilir bir şekilde ölçer. Patentli SmartRake ™ sistemi tüm tabletleri hassas şekilde konumlandırır. Sağlam ve çok güvenilir tasarım; sistem bilgisayar yardımı veya tablet baskı makinesine tam entegre olarak otomatik IPK ( IPC ) kontrolü sağlar. Tablet baskı odaları gibi zorlu IPK ( IPC ) ortamları için sağlam tasarım. Benzersiz tablet taşıma ve hizalama, alışılmadık tablet şekilleri için kolay kişiselleştirme sağlar. Bilgisayarlı kullanım için veya farklı tip tablet baskı makineleri ile entegre edilebilir 4 fiziksel parametrenin hassas ölçümü (ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk, sertlik) Büyük efervesan tabletlerden küçük silindirik şekillere kadar tüm tablet boyutları için üniversal titreşimli hazne besleyici  

AutoTest50 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

Tekrarlanabilir sonuçlar için numunelerin güvenilir şekilde konumlandırılması. Bazı tablet şekillerinin ayrılma, taşıma ve doğru hizalama için farklı otomasyon sorunları yarattığını bilen mühendislerimiz mevcut SOTAX ve Dr. Schleuniger® test cihazlarının kanıtlanmış özelliklerini yeni yeniliklerle birleştirdi. Son derece esnek, sağlam ve hızlı bir otomatik test sistemi oldu. Hem AutoAlign ™ hem de SmartAlign ™ ile donatılan AT50, yönlendirilmesi zor olan düğmeler, oval tabletler ve hatta geleneksel olmayan dışbükey veya düz şekiller dahil olmak üzere tüm tabletlerinizi kolayca kullanır.