SOTAX, yüksek kaliteli farmasötik test ekipmanlarının ve ilgili hizmetlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde öncülük etmektedir. SOTAX dissolüsyon, otomatik numune hazırlama, fiziksek test ve veri yönetimi sistemleri bütün dünyada ilaç endüstrisinde ve bilimsel çalışmalarda araştırma-geliştirme ve üretim süreçlerinde kullanılmaktadır.

 

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
AutoTest 4 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

AT4 otomatik tablet test sistemi 4 fiziksel parametreyi: ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk ve yuvarlak tabletlerin sertliği, oblong şekilli ürünler, kapsüller ve özel tablet formlarının güvenilir bir şekilde ölçer. Patentli SmartRake ™ sistemi tüm tabletleri hassas şekilde konumlandırır. Sağlam ve çok güvenilir tasarım; sistem bilgisayar yardımı veya tablet baskı makinesine tam entegre olarak otomatik IPK ( IPC ) kontrolü sağlar. Tablet baskı odaları gibi zorlu IPK ( IPC ) ortamları için sağlam tasarım. Benzersiz tablet taşıma ve hizalama, alışılmadık tablet şekilleri için kolay kişiselleştirme sağlar. Bilgisayarlı kullanım için veya farklı tip tablet baskı makineleri ile entegre edilebilir 4 fiziksel parametrenin hassas ölçümü (ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk, sertlik) Büyük efervesan tabletlerden küçük silindirik şekillere kadar tüm tablet boyutları için üniversal titreşimli hazne besleyici  

AutoTest50 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

Tekrarlanabilir sonuçlar için numunelerin güvenilir şekilde konumlandırılması. Bazı tablet şekillerinin ayrılma, taşıma ve doğru hizalama için farklı otomasyon sorunları yarattığını bilen mühendislerimiz mevcut SOTAX ve Dr. Schleuniger® test cihazlarının kanıtlanmış özelliklerini yeni yeniliklerle birleştirdi. Son derece esnek, sağlam ve hızlı bir otomatik test sistemi oldu. Hem AutoAlign ™ hem de SmartAlign ™ ile donatılan AT50, yönlendirilmesi zor olan düğmeler, oval tabletler ve hatta geleneksel olmayan dışbükey veya düz şekiller dahil olmak üzere tüm tabletlerinizi kolayca kullanır.