Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
PermeO2 Oksijen Geçirgenliği Test Cihazı Extra Solution

Perme ile özellikle gıda için kullanılan, içecek, ilaç ve elektronik paketleme uygulamalarında plastik filmler, tek katman ya da çoklu katman bariyer filmleri, metalize, yüzeyi kaplanmış, laminasyonlu ya da kalıptan birlikte çekilmiş filmlerin ölçümünü yapmak mümkündür. Perme, ince filmlerin geçirgenlik testlerini yapmanın yanı sıra, modüler aksesuarlarla donatılarak kutu içi torba, PET şişeler ve ambalajlar gibi çeşitli paketleme kapları ölçümüne de uygun olabilmektedir. Perme ExtraSolution® yazılımı sadece birkaç saatlik eğitim sonrasında kullanıcıya tamamen özerk çalışmaya imkanı sağlar. Sıcaklık, bağıl nem, şartlandırma süresi ve otomatik ölçüm sonlandırma gibi temel parametreler yazılım tarafından başlangıçta istenir, sonrasında ise tamamen otomatiktir. PermeO2, sıcaklık ve bağıl nem kontrollü sistemi ile plastik filmlerden oksijen iletim hızını (OTR) ölçmek için kullanılır. PermeO2 iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli.

PermeH2O Su Buharı Geçirgenliği Test Cihazı Extra Solution

Perme ile özellikle gıda için kullanılan, içecek, ilaç ve elektronik paketleme uygulamalarında plastik filmler, tek katman ya da çoklu katman bariyer filmleri, metalize, yüzeyi kaplanmış, laminasyonlu ya da kalıptan birlikte çekilmiş filmlerin ölçümünü yapmak mümkündür. Perme, ince filmlerin geçirgenlik testlerini yapmanın yanı sıra, modüler aksesuarlarla donatılarak kutu içi torba, PET şişeler ve ambalajlar gibi çeşitli paketleme kapları ölçümüne de uygun olabilmektedir. Perme ExtraSolution® yazılımı sadece birkaç saatlik eğitim sonrasında kullanıcıya tamamen özerk çalışmaya imkanı sağlar. Sıcaklık, bağıl nem, şartlandırma süresi ve otomatik ölçüm sonlandırma gibi temel parametreler yazılım tarafından başlangıçta istenir, sonrasında ise tamamen otomatiktir. PermeH2O, sıcaklık ve bağıl nem kontrollü bir sistem ile plastik filmlerden su buharı geçirme hızını (WVTR),  ölçmek için kullanılır. PermeH2O iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli.

PermeCO2 Karbondioksit Geçirgenliği Test Cihazı Extra Solution

Perme ile özellikle gıda için kullanılan, içecek, ilaç ve elektronik paketleme uygulamalarında plastik filmler, tek katman ya da çoklu katman bariyer filmleri, metalize, yüzeyi kaplanmış, laminasyonlu ya da kalıptan birlikte çekilmiş filmlerin ölçümünü yapmak mümkündür. Perme, ince filmlerin geçirgenlik testlerini yapmanın yanı sıra, modüler aksesuarlarla donatılarak kutu içi torba, PET şişeler ve ambalajlar gibi çeşitli paketleme kapları ölçümüne de uygun olabilmektedir. Perme ExtraSolution® yazılımı sadece birkaç saatlik eğitim sonrasında kullanıcıya tamamen özerk çalışmaya imkanı sağlar. Sıcaklık, bağıl nem, şartlandırma süresi ve otomatik ölçüm sonlandırma gibi temel parametreler yazılım tarafından başlangıçta istenir, sonrasında ise tamamen otomatiktir. Perme CO2 iki farklı versiyonda sunulur: tek hücreli, çift hücreli. Perme CO2 CO2TR ölçümleri için ASTM F2476 standartları ile uyumludur.

MultiPerm O2, CO2 ve H2O geçirgenliği test cihazı Extra Solution

MultiPerm patentli teknolojiye dayanan, iki farklı gazın geçirgenliği ölçümünü yapabilen pazardaki tek cihazdır. MultiPerm oksijen, karbon dioksit veya su buharı geçirgenliği olmak üzere müşteri tarafından seçilen iki sensor ile önerilir. Böylelikle MultiPerm numune değiştirmeye gerek kalmadan aynı yüzey üzerinde iki farklı gaz ile bariyer özelliklerini karakterize edebilir. Özellikle gıda için kullanılan, içecek, ilaç ve elektronik paketleme uygulamalarında plastik filmler, tek katman ya da çoklu katman bariyer filmleri, metalize, yüzeyi kaplanmış laminasyonlu ya da kalıptan birlikte çekilmiş filmlerin ölçümü kolaylıkla yapılabilir. MultiPerm test cihazı, ince filmlerin geçirgenlik testlerinin yanı sıra, modüler aksesuarlarla donatılarak kutu içi torba, PET şişeler ve ambalajlar gibi çeşitli paketleme kapların ölçümüne uygun olabilmektedir. MultiPerm bu şekliyle bariyer ambalajları üreten veya kullanan ve en yüksek performans ile tek cihazda ekonomik olarak test yapmak isteyen şirketler için ideal c¸o¨zu¨mdu¨r. Özel yazılımı ile MultiPerm ExtraSolution® maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Aynı numune üzerinde farklı gazlar ve koşullar kullanılarak, planlı ölçüm listesi ve otomatik yazılım ile kontrol edilmesi sağlanabilir. MultiPerm laboratuvar hayatınızı kolaylaştıran ve maliyet ile yer gereksinimlerinizi azaltan en iyi tercihtir.

TotalPerm O2, CO2 ve H2O geçirgenliği test cihazı Extra Solution

TotalPerm patentli teknolojiye dayanan, üç farklı gaz geçirgenlik ölçümünü yapabilen pazardaki tek cihazdır. TotalPerm oksijen (O2), karbondioksit (CO2) ve su buharı (H2O) için üç farklı sensör ile önerilmektedir. Böylelikle TotalPerm, numune değiştirmeye gerek kalmadan aynı yüzey üzerinde üç farklı gaz ile bariyer özelliklerini karakterize etmeye olanak tanır. Özellikle gıda, içecek, ilaç, ve elektronik paketleme uygulamalarında kullanılan plastik filmler, tek katmanlı ya da çok katmanlı bariyer filmleri, metalle kaplı veya yüzey kaplamalı, laminasyonlu ya da kalıptan birlikte çekilmiş (coextruded) filmlerin ölçümü kolaylıkla yapılabilir. TotalPerm, ince filmlerin geçirgenlik testlerini yapmanın yanında, modüler aksesuarlarla donatılarak kutu içi torba, PET şişe ve ambalajlar gibi çeşitli paketleme kapların gaz geçirgenliği ölçümlerine uygun olabilmektedir. TotalPerm, bu şekliyle, en yüksek performans ile tek cihazda ekonomik olarak test yapmak isteyen bariyer ambalaj üretici ve kullanıcıları için ideal çözümdür. Özel yazılımı ile TotalPerm ExtraSolution® maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Aynı numune üzerinde farklı gazlar ve koşullar kullanılarak ölçüm listesi hazırlanabilir ve yazılım ile otomatik olarak kontrol edilmesi sağlanabilir. TotalPerm, maliyet ve yer gereksinimlerinizi azaltarak laboratuvarınız için uygun ve kolay bir çözüm sunar. Üç farklı cihaz satın almak yerine TotalPerm gibi tek bir cihazda bütün ölçümlerinizi yapmaya ne dersiniz?  

PackPerm Oksijen Geçirgenliği Testi Cihazı Extra Solution

Esnek ambalajlar, sert kaplar ve PET şişeler için Oksijen Geçirgenliği Test Cihazı PackPerm Gıda, İçecek, İlac ve Sağlık uygulamalarında kullanılan ve ambalajlarda oksijen geçirgenliği ölçen bir cihazdır. PackPerm torba, paketler, küçük kaplar, tüpler ve yeni bariyer ya da çok katlı polimerlerden bariyer yapılmış¸ PET şişeler, biyo bozunur plastik, çevirmeli kapaklardan yapılmış¸ yeni şişeler, kolay açılır kapak ya da Bastır & Aç¸ kapaklar, mantarlar (doğal ve sentetik) cam şişeler dahil oksijen (O2TR) bariyerini test etmek için kullanılabilir. PackPerm hem ambalajı oluşturan materyalden hem de kapakların kötü bağlantısından kaynaklanan en küçük geçirgenliği dahi ölçmeye uygundur. PackPerm ile açık ambalajlar için yapılan O2TR ölçümleri ambalajın deforme edilmesini gerektirmez. ancak kapalı ambalajlarda testi gerçekleştirmek için iki küçük delik açılmalıdır. Kulometrik sensör kullanarak son derecede yüksek hassasiyet elde edilir. Ölçümler oda sıcaklığında, farklı oksijen konsantrasyonları ve farklı bağıl nemde, hem numunenin içinden hem de dışından yapılabilmektedir. Bütün bu parametreler yazlım tarafından çizilir. Bu yolla ölçümü etkileyebilecek etkenler kolaylıkla değerlendirilebilmektedir.