Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
ETHOS X Gelişmiş Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemi Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemleri

GC ve HPLC analizleri için gerekli numuneler ön hazırlık gerektirir. Numune hazırlamada en önemli aşama istenilen bileşiğin numune matrisinden ekstraksiyonudur. Çoğu kişi 1879’da bulunan Soxhlet metodunu kullanır ve bu, en az gelişmiş ve hataya açık analitik prosedürdür.  Milestone ETHOS X hem mikrodalga çözünürleştirme hem de çözücü ekstraksiyonunu aynı platformda yapmaya uygundur. ETHOS X gelişmiş mikrodalga ekstraksiyon sistemi GC, GC-MS ve HPLC için numune hazırlamada günümüzde mevcut en iyi teknolojiyi sunar. Yüksek Numune Verimliliği Düşük İşletim Maliyeti Verimlilik ve Tutarlılık Kolay Kullanım  

ETHOS X Doğal Ürünler İçin Gelişmiş Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemi Serisi Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemleri

Gelişmiş Üretim için ETHOS™ X Doğal Ürünler Serisi Milestone’un bitkisel ürünlerden çözücü içermeyen ekstraksiyon için mikrodalga teknolojisini kullanma konusundaki uzun süredir devam eden bağlılığı, butik uygulamaların yanı sıra orta ve büyük ölçekli üreticiler için iki özel çözüm olan ETHOS X 2.0 ve ETHOS XL’nin ortaya çıkmasını sağladı.

ETHOS X Terpen Ekstraksiyonu İçin Gelişmiş Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemi Serisi Mikrodalga Ekstraksiyon Sistemleri

Terpen Ekstraksiyonu için ETHOS™ X Serisi ETHOS X Serisi, terpen izolasyonu için kenevir materyalinin hızlı bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Çözücü içermeyen ekstraksiyon işlemi sadece birkaç dakika sürer ve geleneksel ekstraksiyon yöntemleri kullanıldığında sıklıkla karşılaşılan herhangi bir termal bozulmanın önüne geçilir. Kenevir türüne özgü taze ve karakteristik aroma korunur ve yüksek kaliteli terpenler elde edilir.