Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Buchiflex Eşsiz Cam Bağlantısı Büchiglasuster AG

Kimya ve ilaç endüstrisinde Cam Reaktörlerinin güvenilir çalışması için güvenli, sıkı ve güvenilir bağlantılar çok önemlidir. Buchi şirket kurucuları, her bir cam derz esnekliğinin çok önemli olduğunu erken bir aşamada tanıdılar.

Damıtma ve Rektifiye Büchiglasuster AG

Cam tepegözler, tam vakum altında çok amaçlı ve yarı kesikli işletme modu için tipik olarak (standart kimyasal reaktör ve üretim tesisi kurulumlarımızda) üretilir.

Damıtma Sütunları ve Paketleme Büchiglasuster AG

DN 600’e kadar olan cam damıtma kolonları Raschig halkaları, seramik eyerler, PFA paketleme elemanları veya gerekli ayırma performansına ve işlem ortamına bağlı olarak yapılandırılmış ambalaj gibi rastgele ambalajlarla paketlenir.

ATEX Karıştırıcı Çalıştırıcıları ve Salmastra Karıştırıcılar Büchiglasuster AG

Bir karıştırıcı tahriki aşağıdakilerden oluşur: Manuel hız ayarı için ex prova hız düşürücülü veya elektrikli hız ayarı ve karıştırıcı hızının ve torkunun ölçülmesi için bir frekans dönüştürücü ile Ex motor. Kimyasal işlem ve ürünün kirlenmesini önlemek için reaktörün atmosfere karşı sıkı ve kuru çalışmasını sağlayan ex kanıtı karıştırıcı salmastra. Ürüne en iyi ısı transferi ve kimyasal bileşenlerin verimli bir şekilde karıştırılması için karıştırıcılar.  

Örnekleme Sistemleri ve pH Probları Büchiglasuster AG

Buchi, cam, cam kaplı çelik reaktör sistemlerine geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Reaktör kafasındaki çok sayıda nozul nedeniyle, aynı anda birkaç aksesuar takılabilir.