Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
HAAKE Viscotester 2 Plus El Tipi Taşınabilir Vizkozimetre Thermo Scientific

HAAKE Viscotester 2 plus  El Tipi Vizkozimetre üretimden kaldırılmıştır. Muadili yeni model HAAKE Viscotester 3 El Tipi Taşınabilir Viskozimetre cihazının ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

HAAKE Viscotester 3 Yeni El Tipi Taşınabilir Viskozimetre Thermo Scientific

Anlaşılması çok kolay olan Thermo Scientific HAAKE Viscotester 3 el tipi taşınabilir viskozimetre, kalite kontrol uygulamaları için hızlı ve güvenilir testler sağlar. Bu cihazla ilgili her şey kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır; şekli, ağırlığı, ekranı ve daha fazlası. Taşınabilir bir viskozimetre olarak veya laboratuvar standında (opsiyonel olarak satılmaktadır) sabit bir şekilde kullanılabilir. Renk kodlaması ölçüm geometrilerinin analizle eşleşmesini sağlar, ekran herhangi bir ışıkta okunabilir ve viskozimetre sizin için referans noktası ölçümünü hatırlar. Tüm bunlar kullanıma hazır bir taşıma çantasında gelir.

HAAKE Viscotester iQ Viskozimetre Thermo Scientific

Thermo Scientific HAAKE Viscotester iQ Viskozimetre kalite kontrol analizlerinde güvenli viskozite ölçümü sağlar ve kabul edilen standartların gerekliliklerini karşılar. HAAKE Viscotester iQ Viskozimetre, bir test maddesinin önceden ayarlanmış bir hıza karşı direncini ölçer. Ortaya çıkan tork veya direnç, sıvının viskozitesini verir. Farklı analizlerinize yönelik uygun ölçüm probeları ve konfigürasyonlar için iletişime geçebilirsiniz.

HAAKE Falling Ball Type C Düşen Bilyalı Höppler Viskozimetre Thermo Scientific

Thermo Scientific HAAKE Düşen Bilyalı Viskozimetre C ile yalnızca bir kronometre kullanarak ve hiçbir elektrik güç bağlantısına ihtiyaç duymadan doğru bir viskozite ölçümü yapılabilir. HAAKE Düşen Bilyalı Viskozimetre’nin ölçüm doğruluğu, özellikle bir sirkülatörün hassas sıcaklık kontrolü ile desteklendiğinde, herhangi bir viskozimetre tipinde mevcut en yüksek değerlerden biridir. Transparan ve Newton tipi sıvı ve gazlarının viskozitesinin doğru olarak ölçümünü sağlar. HAAKE Düşen Bilyalı Viskozimetre C, ayrıca Alman DIN 53015 ve ISO 12058 standartlarının gereklerini de yerine getirir ve resmi bir referans cihaz olarak kabul edilir.

HAAKE Viscotester C / D / E Brookfield Tipi Masaüstü Viskozimetre Thermo Scientific

HAAKE Viscotester C / D / E  Brookfield Tipi Masaüstü Viskozimetre üretimden kaldırılmıştır. Muadili HAAKE Viscotester iQ Viskozimetre cihazının ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Thermo Scientific HAAKE Viscotester E, D ve C Rotasyonel Viskozimetreleri kalite kontrol analizlerinde güvenli viskozite ölçümü sağlar ve kabul edilen standartların gerekliliklerini karşılar. HAAKE Viscotester E, D ve C Rotasyonel Viskozimetreler, bir test maddesinin önceden ayarlanmış bir hıza karşı direncini ölçer. Ortaya çıkan tork veya direnç, sıvının viskozitesini verir. Uyumlu Standartlar : ISO : 2555, 1652 ; BS: 6075, 5350 ; ASTM: 115, 789, 1076, 1084, 1286, 1417, 1439, 1638, 1824, 2196,2336, 2364, 2393, 2556, 2669, 2849,2983, 2994, 3232, 3236, 3716

HAAKE Viscotester VT550 Temel Düzey Reometre Sistemi Thermo Scientific

HAAKE Viscotester 550 otomatik kalite kontrolünde akışkanların rotasyonel moddaki (CD modda akma noktası tayini  ve tiksotropi) karakterizasyonuna uygun rotasyonel bir viskozimetredir. Bütün sonuçlar LED ekrandan ya da opsiyonel HAAKE Rheowin software den izlenebilmektedir. HAAKE VT550 model cihaz üretimden kaldırılmıştır, lütfen muadili olarak yeni model cihazımız HAAKE Viscotester iQ Reometre ürün sayfamızı ziyaret ediniz.