Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
HAAKE Viscotester iQ Akıllı Reometre Serisi Reometreler

Thermo Scientific HAAKE Viscotester iQ ve Viscotester iQ Air reometreleri ile çok çeşitli sıvı, macun ve yarı katı numunelerin reolojik özellikleri ölçülüp analiz edilebilir. Viscotester iQ reometresi, kalite kontrol laboratuvarlarının günlük reolojik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış kullanıcı dostu bir çözümdür. Viscotester iQ Air reometresi, piyasada bulunan en küçük boyutlardaki salınımlı hava yataklı reometredir. Her iki model de (bilyalı yataklı ve hava yataklı) basit viskozite ölçümlerinden karmaşık reolojik analizlere kadar modülerlik, kullanım kolaylığı, verimlilik artışı sağlar ve kullanıcıyı doğru bir şekilde yönlendirir.  

HAAKE MARS iQ Rotasyonel ve Salınımlı Reometre Reometreler

Thermo Scientific HAAKE MARS iQ Rotasyonel Reometreler sezgisel kullanımla birlikte hızlı ve güvenilir sonuçlar sağlamak için tasarlanmıştır. Standart çalışma prosedürleri doğrudan cihazın gelişmiş dokunmatik ekranı üzerinden çalıştırılabilir. “Connect Assist” işlevi, kullanıcıları hatasız ölçümler yapmaları için yönlendirir. Laboratuvardaki ihtiyaçlara uyacak şekilde bilya yataklı (ball bearing) veya hava yataklı (air bearing) bir HAAKE MARS iQ Reometre seçilebilir. Geniş bir aksesuar yelpazesi, kalite kontrol laboratuvarlarındaki zorlu test ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

HAAKE MARS 40 / MARS 60 Modüler Gelişmiş Reometre Sistemi Reometreler

Thermo Scientific HAAKE MARS Reometre ile gelişmiş kalite kontrol ve uygulamalı AR-GE talepleri kolayca karşılanır. Oldukça esnek olan Modüler Gelişmiş Reometre Sistemi (MARS), kapsamlı malzeme karakterizasyonu için hassasiyet, kolay kullanım ve birçok uygulamaya yönelik çözümler sunar. Yeni Connect Assist işlevi, iş akışınızı hızlandırmak için ölçüm geometrileri ve sıcaklık modüllerinin değişimini zahmetsiz ve hatasız bir şekilde otomatik olarak sağlar. Bugün ve geleceğe yönelik hızla değişen test gereklilikleri için HAAKE MARS’ın esnekliğini laboratuvarınıza kazandırın.  

HAAKE RheoStress RS1 Reometre Reometreler

Thermo Haake RS1 dönme reometre cihazı farklı sıcaklık ve ölçme sistemleri ile farklı bir cihazdı. Sürtünmesiz tork ölçüm sistemi ve otomatik asansör sistemi ile birlikte doğru CR (hız kontrollü) motor kullanımı ile doğru ve güvenli ölçüm yapılır.

HAAKE RheoWin Ölçüm ve Değerlendirme Yazılımı Reometreler

Thermo Scientific HAAKE RheoWin Ölçüm ve Değerlendirme Yazılımı kullanılarak reometre veya viskozimetre işlemleri kolayca gerçekleştirilebilir. Kullanıcı dostu bu yazılım, yeni başlayanlar için varsayılan ayarlarla uygun olan reometre ya da viskozimetre işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunar. Reoloji alanında deneyimli kullanıcıların tüm ölçüm parametrelerini özelleştirmelerine de olanak tanır.

HAAKE CaBER 1 Kapiler Uzanımsal Reometre (Capillary Breakup Extensional) Reometreler

Thermo Scientific HAAKE CaBER 1 Kapiler Uzanımsal (Capillary Breakup Extensional) Reometre ile yarı katıların ve akışkanların uzama özellikleri kolayca ölçülebilir. HAAKE CaBER 1 Kapiler Uzanımsal Reometre sıvıların veya yarı katıların uzama özelliklerini ölçmek için ticari olarak temin edilebilen piyasadaki tek uzanımsal reometredir. HAAKE CaBER 1 Kapiler Uzanımsal Reometre ile analiz edilen bir sıvı filamanının incelmesi ve kopması, malzemelerin fiziksel özellikleri hakkında rotasyonel reometrelerin sağlayamadığı  değerli bilgiler sağlar.