Asynt, dünyanın her yanındaki kullanıcılarına laboratuvar ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunarak destek olmaktadır. Hava soğutmalı CondenSyn susuz kondenserleri geliştirerek laboratuvardaki su tüketimini kayda değer oranda azaltmıştır. Asynt aynı zamanda, hem yağ satın alma / bertaraf etme maliyetlerini hem de enerji tüketimini azaltan ve yağ banyolarına ve ısıtıcı mantolara temiz, güvenli bir alternatif sunan DrySyn tekli ve çoklu ısıtma bloklarını geliştirmiştir. Asynt’in kimyagerler tarafından kimyagerler için geliştirilen laboratuvar ekipmanları, dünya çapındaki endüstri ve akademinin gerçek taleplerine cevap vermektedir.

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
ElectroReact Esnek Elektrokimya Platformu Asynt

ElectroReact, ısıtma ve karıştırma ile eş zamanlı altı adede kadar ayrı reaksiyon için çok yönlü bir elektrokimya platformudur.

DrySyn Akademi Kiti Asynt

DrySyn Akademi, üniversiteler ve kimya laboratuvarlarında  yuvarlak dipli balonların yağ olmadan güvenli bir şekilde ısıtılması ve karıştırılmasını en profesyonel şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kalıcı olarak takılı kaldırma kulpları ile güvenli kullanım sunar ve temel kit 2 ortak balon boyutuna sahiptir. Standart olarak 250 ml ve 100 ml’lik modelleri mevcuttur. Popüler ısıtıcılı karıştırıcılarının çoğuna güvenli bir şekilde uyacak şekilde tasarlanan bu ürün, mevcut olan herhangi bir şekildeki ısıtıcılı karıştırıcıya da uyarlanabilir. Eloksallı alüminyumdan üretilen düşük kütle, hızlı ısıtma ve düşük güç tüketimi sağlar, aynı zamanda doğru ve hassas sıcaklık kontrolü sağlayacak altyapıya sahiptir. Ayrıca, 50 ml’lik ek bir parçaya sahip olan Akademi Plus kiti sunulmuştur.

DrySyn Klasik Başlangıç Kiti Asynt

En sık kullanılan balonunuzu seçin ve DrySyn Classic Base ve ısıya dayanıklı tutamaklarla alın. DrySyn, silikon yağı banyoları veya ısıtma mantoları ile ilgili tehlikeler veya problemler olmadan temiz, güvenli sentez sağlar. Dağınık yağ, ısıya dayanıklı tutamaklar ve uç aralığının yapılandırılması basit olan bu sistem dünyaca ünlüdür. Isıtma oranlarında bir yağ banyosunda olduğu gibi kimyanızı da değiştirmenize gerek yoktur. Bu kit sadece Asynt’ten temin edilebilir.

DrySyn Klasik 1L'lik Blok Asynt

DrySyn Classic Isıtma Bloğu, ısıya dayanıklı kollarla birlikte gelir ve 1L’lik yuvarlak tabanlı balonlar için uygundur. DrySyn ürün yelpazesinin benzersiz tasarımı, herhangi bir standart sıcak karıştırıcıda kullanıma izin verir ve kimyanızı değiştirmenize gerek kalmadan güvenli, temiz bir sentez sunar. Ayrıca DrySyn Classic Kit ve DrySyn Classic Starter Kit’in bir parçası olarak da mevcuttur.

DrySyn Klasik Kit Asynt

50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml ve 1000 ml ebatlarında yuvarlak dipli balonları ısıtmak için kapsamlı bir kittir. Ayrıca,  DrySyn Classic Kit herhangi bir manyetik ısıtıcılı karıştırcıya  ve kalıcı olarak tutturulmuş ısıya karşı dayanıklı olmasına izin veren ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayaklar ile birlikte gelir. Dünyaca ünlü DrySyn sistemi, silikon yağ banyoları veya ısıtma mantolarıyla ilgili tehlikeler veya problemler olmadan temiz, güvenli sentez sağlar. Isıtma oranlarında bir yağ banyosunda olduğu gibi kimyanızı da değiştirmenize gerek yoktur.

DrySyn Klasik İnsertler Asynt

1 x 1l bazlar, 50/100/250/500 ml şişeler için komple bir kit olarak mevcut olmakla birlikte, bu parçaları ihtiyaçlarınıza göre tek tekte satın alabilirsiniz.