ELGA Labwater, su saflaştırma teknolojilerinde dünya lideri olan Veolia Water Technologies’in bir parçasıdır. Veolia Water Technologies, 2.1 milyar Euro’luk küresel bir hasılata ve 10.300 çalışanı olan dünya çapında bir ekibe sahiptir. Tüm su döngüsü boyunca müşterilere her ölçekte su çözümleri sunmaktadır.

Elga, 50 yılı aşkın süredir su saflaştırma sistemlerinde öncü yenilikçi teknolojiler ve farklı saf su tipleri için (saf su, ultra saf su, Tip I su, Tip II su, Tip III su, deiyonize su, RO su vb.) çözümler sunan güvenilen bir isimdir. Aynı zamanda tasarım ödülü kazanmış ürünleri ve inovatif hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen su hizmetleri şirketi Veloia Water Solutions & Technologies’in bir bölümü olan Elga Labwater; laboratuvar, araştırma, sağlık ve klinik teşhis laboratuvarları için bugünün mevcut en kapsamlı su saflaştırma sistemlerine sahiptir. Tüm sistemler İngiltere’de üretilmektedir ve ISO9001 ve ISO14001 standartlarına göre akredite edilmiştir.

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Elga PURELAB Pharma Compliance Elga Labwater

GxP gereksinimlerini karşılayan güvenilir, sezgisel ve kullanımı basit bir sistem.

PURENERGY 30 Elga Labwater

Dünya çapında hidrojen üretim elektrolizörlerinin sürdürülebilir performansı! PURENERGY 30, 30 l/saat’e kadar arıtılmış su ihtiyacı olan PEM Elektrolizör Sistemleri için kompakt, yüksek performanslı bir su arıtma sistemidir. Garantili su saflığı, yerden tasarruf sağlayan tasarım ve basit bakım, PURENERGY 30’u 30Nm³/saat’e kadar hidrojen üreten hidrojen Elektrolizör Sistemlerini beslemek için ideal bir çözüm hâline getirir.

Elga PURELAB Quest Ultra Saf Su Cihazı (Tip I, Tip II, Tip III) Elga Labwater

İhtiyacınız olan eşsiz bir değer, kanıtlanmış bir güvenilirlik ve kesintisiz olarak keşfetmekse, PURELAB Quest mükemmel bir çözüm sunar. Tek bir cihazla doğrudan şebeke suyundan her üç tip saf suyu da sağlayan PURELAB Quest ekonomik ve kompakttır.

Elga PURELAB Chorus 1 Ultra Saf Su Sistemi (Tip I+) Elga Labwater

HPLC, LC-MS, MALDI ToF, TOC, IC, ICP-MS’de tüm organik ve inorganik analizler için ihtiyacınız olan Tip 1+ ultra saf su,  PureSure® özelliği ile sadece ELGA Chorus 1 sistemlerindedir.

Elga PURELAB Chorus 1 Complete Ultra Saf Su Cihazı (Tip I) Elga Labwater

PURELAB Chorus 1 Complete, doğrudan musluk suyundan 5 ppb’den az toplam organik karbonlu (TOC) ve 18.2 MΩ.cm saflığında ultra saf su üreterek tam bir çözüm sunar. Sade, ergonomik tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde, su doğrudan sistemden veya ilave Halo Dispenseri seçeneklerinden dağıtılabilir.

Elga PURELAB Flex 1-2 Ultra Saf Su Sistemi Elga Labwater

PURELAB Flex 1-2 serisi modern ve esnek dağıtım dispenseri ile laboratuvarlarda kolay çalışma ve ultra saf suya anlık ve güvenilir erişim için tasarlanmıştır.