Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
ElectroReact Esnek Elektrokimya Platformu Asynt

ElectroReact, ısıtma ve karıştırma ile eş zamanlı altı adede kadar ayrı reaksiyon için çok yönlü bir elektrokimya platformudur.

DrySyn MULTI-M Başlangıç Kiti Asynt

DrySyn MULTI-M Başlangıç Kiti, ısıya dayanıklı tutamaklı bir taban ve 250 mL yuvarlak tabanlı balonlara uyacak şekilde 3 ek parçadan oluşur. MULTI-M standart bir ısıtmalı karıştırıcıyı 10 mL – 250 mL’lik 3 balon veya 27 balona kadar bir reaksiyon bloğuna dönüştürür. Tasarım, yuvarlak veya dikdörtgen herhangi bir standart ısıtmalı karıştırıcısı ile ısıtabileceğiniz anlamına gelir. DrySyn modüler sistemi esneklik sunar ve az yer kaplayan çok kompakttır. Tüm DrySyn MULTI insertler, MULTI-M tabanı ile uyumludur. Ek olarak merkezi konumda bir Multi-S 500 mL balonu kullanılabilir.

DrySyn MULTI-E Başlangıç Kiti Asynt

Akıllı tasarımı, herhangi bir ısıtıcı karıştırıcıya takılmaya uygundur ve ısıya dayanıklı bir emniyet kaldırma kolu ile birlikte gelir.Gereksinimlerinize bağlı olarak çeşitli kitler de mevcuttur, ancak bu DrySyn Multi-e başlangıç kiti , her biri 25/50/100 ml ekler içerir. Elbette seçtiğiniz boyutta ek parçalar satın alabilirsiniz.

DrySyn MULTI-S Asynt

DrySyn, silikon yağ banyoları veya ısıtma mantoları ile ilgili tehlikeler veya problemler olmadan temiz, güvenli sentez sağlar. Yağ banyosu olmayan, ısıya dayanıklı tutamaklar ve insert aralığının yapılandırılmasının basitliğiyle bu sistem dünyada kabul görmüştür. Isıtma oranları bir yağ banyosundakinden farksız olduğu için kimyasal reaksiyonunuzu değiştirmenize gerek yoktur. DrySyn, yağ banyosu kullanımının çevreye getirdiği yüksek maliyet olmadan güvenilir, yüksek performanslar sunar.    DrySyn MULTI-S herhangi bir standart ısıtıcılı karıştırıcıyı 10 ml ila 500 ml’lik 3 balon veya 27 flakon için bir reaksiyon bloğuna dönüştürür. Modüler sistemi esneklik sunar ve az yer kaplayan taban alanıyla çok kompakttır. Ek olarak, tüm DrySyn MULTI ve Multi-M insertleri, MULTI-S tabanı ile uyumludur.  

DrySyn MULTI-M Kit Asynt

DrySyn MULTI-M, herhangi bir standart ısıtmalı karıştırıcısını, 10 ml – 250 ml’lik 3 balon için veya 27 flakon için bir reaksiyon bloğuna dönüştürür. Modüler sistemi esneklik sunar ve az yer kaplayan taban alanıyla çok kompakttır. Tüm DrySyn MULTI insertleri MULTI-M tabanı ile uyumludur. DrySyn MULTI-M taban tasarımı, ısıya dayanıklı bir tutamakla birlikte, yuvarlak veya dikdörtgen, herhangi bir standart ısıtmalı karıştırıcı ısıtabileceğiniz anlamına gelir. Taban plakası, 3 x balon insertinin paralel olarak veya merkezde bir seferde kullanılmak üzere 1 x insertin kullanılmasına izin verir. İngiltere’de üretilmiştir.  

DrySyn Paralel Sentez Kiti Asynt

Sıcaklık kontrolü ve manyetik karıştırma ile basit sentetik reaksiyonlar yapmak isteyen ve geri akış veya atılma komplikasyonları olmadan kimyagerler için düşük maliyetli bir çözümdür. Isıtma için dağınık yağ banyosu gerektirmeyen bu modern ve sürdürülebilir bir laboratuvar için basit ama etkili bir araçtır. DrySyn Parallel Synthesis kiti, küçük, odaklanmış bileşik kütüphaneleri üretmek için idealdir. Bu kit, bir dizi standart reaksiyon tüpüne ve farklı çaplardaki şişelere sahiptir. Ayrıca, sadece uygun DrySyn MULTI uçları kullanılarak standart yuvarlak dipli balonlarla  paralel bir reaksiyon istasyonu haline getirilebilir. Bu yapılandırmada, Asynt Vortex karıştırıcı sistemi ile doğrudan karıştırmaya yönlendirilebildiği gibi geri akış ve gaz kontrolü gibi tesisler eklenebilir. Bu kit içinde yer alan DrySyn MULTI-E bazı laboratuvarda güvenli kullanım için ısıya dayanıklı bir tutamakla birlikte gelir.