Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Energy 11 PROTECT Glovebox Çözümleri Ekstruder ve Mikserler

Lityum-iyon pil malzemelerinin, ilgili hassas malzemeleri korumak için kuru ve hatta inert koşullar altında işlenmesi gerekir. Thermo Scientific Energy 11 PROTECT, kolay kullanım için kullanıcı dostu bir kurulumda çift vidalı ekstrüzyon özelliklerini ve hassas bir şekilde kontrol edilen argon atmosferini birleştiren, bu zorluk için eksiksiz bir Glovebox çözümüdür.

HAAKE Energy 11 Çift Vidalı Ekstrüder Ekstruder ve Mikserler

Energy 11 Çift Vidalı Ekstrüder, mevcut batarya Ar-Ge’sinde karşılaşılan çok çeşitli aplikasyonlar için uygundur. Tamamen portlu, yatay olarak bölünmüş hazne, katı ve sıvı bileşenlerin esnek bir şekilde beslenmesini sağlar. Değiştirilebilir kalıp tasarımları, kuru granüller, polimerik katı hal elektrolitleri ve elektrot filmlerinden nemli kıvam almış içeriğe kadar bir malzemeye uyum sağlar. Barel boyunca hassas şekilde kontrol edilen sekiz sıcaklık bölgesi, işlemede esneklik sağlar.

HAAKE PolyLab QC Modüler Tork Reometre Ekstruder ve Mikserler

Thermo Scientific™ HAAKE™ PolyLab™ QC Modüler Tork Reometre ile tüm kalite kontrol ihtiyaçları karşılanabilir. HAAKE PolyLab QC Modüler Tork Reometre, değiştirilebilir bir miksere, tek vidalı bir ekstrüdere veya konik çift vidalı bir ekstrüdere bağlanabilir ve kanıtlanmış en son teknoloji donanım ve yazılımı kullanımı kolay bir arayüzle birleştirir.

HAAKE PolyLab OS Modüler Tork Reometre Ekstruder ve Mikserler

Thermo Scientific HAAKE PolyLab OS, araştırma ve geliştirmedeki özel ihtiyaçlara odaklanan son teknoloji ürünü bir ölçüm mikseri ve ekstrüder sistemidir. HAAKE PolyLab OS aşağıdakiler dahil prosesle ilgili malzeme verileri sağlar: Erime davranışı Katkı maddelerinin etkisi Sıcaklık stabilitesi Kesme (shear) stabilitesi Eriyik viskozitesi

HAAKE MiniLab 3 Micro Compounder Ekstruder ve Mikserler

Thermo Scientific HAAKE MiniLab 3 Micro Compunder, birçok farklı kompozit malzemeye (compound) yönelik pilot ve ölçek büyütme projeleri için ekstrüzyon spesifikasyonları ve çevrimiçi reoloji ölçümleri sağlar. HAAKE MiniLab 3 Micro Compunder, 5 gram veya 7 cm3 kadar küçük malzeme miktarları kullanarak yeni malzemeler geliştirmenizi kolaylaştıran anlamlı sonuçlar sağlar. Vida hızı ve basınç aralığı, değerli malzemeleri birleştirmek (compounding) ve reaktif ekstrüzyonlar yapmak için idealdir.

HAAKE MiniJet Pro Pistonlu Enjeksiyon Kalıplama Sistemi Ekstruder ve Mikserler

Thermo Scientific HAAKE MiniJet Pro Pistonlu Enjeksiyon Kalıplama Sistemi, çok çeşitli numune geometrileri üretebilir. Numuneler, 2 ila 5 ml gibi küçük hacimlerdeki malzemelerden verimli bir şekilde hazırlanarak maliyetler azaltılabilir ve kısıtlı malzeme miktarlarıyla ilgili sorunlar giderilebilir. HAAKE MiniJet Pro Pistonlu Enjeksiyon Kalıplama Sistemi, Thermo Scientific HAAKE MiniLab Micro Compounder, Thermo Scientific HAAKE MARS veya Thermo Scientific HAAKE RheoStress 6000 Reometreler ile birleştirildiğinde ürün geliştirme araştırmalarına tamamlayıcı bir çözüm sunar.