Bruins Instruments, Tarım, Gıda, Kimya ve İlaç Endüstrileri için hassas NIR (Near Infra Red) Analizörleri üretmektedir. NIR teknolojisi, sadece kompozisyon analizi değil, aynı zamanda çeşitli fiziksel ve mekanik özellikler hakkında niceliksel bilgi sağlamak için hemen hemen her ürünü veya materyali doğru bir şekilde analiz edebilmektedir.

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
AgriCheck Hızlı Protein Tayin Sistemi NIR/NIT Bruins

Bruins analizörleri, buğday, mısır, soya fasulyesi, pirinç, arpa ve benzeri tahılların analizinde rutin olarak kullanılır. Karışık tohumlar, yemler ve yağlı tohumlar protein, nem, yağ, nişasta, lif, gluten, çöktürme, protein kalitesi ve daha fazlası için de kolaylıkla ölçülür.  

AgriCheck Plus Hızlı Protein Tayin Sistemi NIR/NIT Bruins

Bruins analizörleri, buğday, mısır, soya fasulyesi, pirinç, arpa ve benzeri tahılların analizinde rutin olarak kullanılır. Karışık tohumlar, yemler ve yağlı tohumlar protein, nem, yağ, nişasta, lif, gluten, çöktürme, protein kalitesi ve daha fazlası için de kolaylıkla ölçülür. AgriCheck Plus, Buğday, Arpa, Mısır, Soya Fasulyesi, Kahverengi Pirinç, Kaba Pirinç, Yulaf, Çavdar, Tritikale, Sorgum ve diğer bütün tahıl ve yağlı tohumları ölçmek için tasarlanmıştır. Ek yansılama hücresi ile Un, Buğday Kepeği, Soya Küspesi, Soya Kek, Ayçiçek Yoğurt, Şeker Pancarı Selüloz, Yerfıstığı Keki, Lucerne, farklı yem çeşitleri ve daha birçok öğütülmüş ürün ve macunu ölçebilirsiniz.