Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
H-Cube Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü Sürekli Akış Reaktörleri

Sürekli akışlı mikrokimyayı endojen talep üzerine hidrojen üretimi ve tek kullanımlık bir katalizör kartuş sistemi ile benzersiz şekilde birleştiren devrim niteliğindeki tezgah üstü bağımsız hidrojenasyon reaktörü. Geleneksel yöntemlere kıyasla üstün verimle hızlı ve düşük maliyetli hidrojenasyona izin verir. Sürekli hidrojenasyon reaksiyonları bir akış sisteminde gerçekleştirilir. Reaksiyon için gereken hidrojen gazı yerinde üretilir. Reaksiyonlar tek kullanımlık CatCarts®, konvansiyonel HPLC sistemleri ile modellenmiş paketlenmiş katalizör kolonlarında gerçekleşir ve mükemmel laboratuvar entegrasyonu ve kullanım kolaylığı sağlar. H-Cube® üzerindeki işlemin her yönü bir dokunmatik ekran paneli kullanılarak kontrol edilir ve izlenir. H-Cube®, hidrojenin harici depolanması için gerekli olmadığı için hemen hemen her laboratuar ortamında güvenle kullanılabilir; en az “ayak izi” mevcut tezgah alanını en üst düzeye çıkarır.

H-Cube Midi Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü Sürekli Akış Reaktörleri

H-Cube Midi ™, ThalesNano A.Ş.n’in proses ölçeklendirme akış hidrojenasyonuna yönelik geliştirdiği ilk cihazdır. Mevcut H-Cube® teknolojisini kullanan H-Cube Midi ™, bugünkü H-Cube®’ün verimliliğini ve güvenliğini tehlikeye atmadan günde 500 g’a kadar artırmayı hedeflemektedir. H-Cube Midi ™, H-Cube® kullanıcılarına reaksiyonları ölçeklendirip aynı sonuca ulaşmalarını sağlar. H-Cube Midi ™ sistemi sürekli bir substrat akışının hidrojenasyonu ile çalışır. Substrat, 25 mL / dakikaya kadar akış hızlarında otomatik olarak kontrol edilen bir pistonlu pompa kullanılarak sistem üzerinden akıtılır. H-Cube Midi ™ reaksiyon hattına girdikten sonra, substrat akışı sürekli bir hidrojen akışı ile karıştırılır.

H-Cube Mini Plus Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü Sürekli Akış Reaktörleri

H-Cube® Mini Plus, suyun elektrolizi ile yüksek basınçlı hidrojen üreten, kimyagerlerin atmosferik basınç ve oda sıcaklığından dakikalar içinde 100 bar ve 100 °C’ye kadar katalitik hidrojenasyonlar yapabilmesini sağlayan güvenli, güçlü ve uygun maliyetli bir reaktördür. Hidrojenasyon kimyasal sentezdeki en önemli reaksiyonlardan biridir, ancak hidrojenin tehlikeli doğası kullanımını sınırlar. H-Cube® serisi, yerinde hidrojen üretimi ve piroforik katalizörlerin kapalı katalizör kartuşlarına (CatCarts®) doldurulmasıyla hidrojenasyonla ilişkili tehlikeleri ortadan kaldırmıştır. Bu teknoloji, ilaç, tat ve koku, ince kimyasal, zirai kimyasal endüstrilerinin öncüleri ve akademideki birçok bilim insanı tarafından benimsenmiştir.

H-Cube Pro Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü Sürekli Akış Reaktörleri

H-Cube Pro ™, bir numaralı satış akış reaktörü olan H-Cube®’un yeni nesil versiyonudur. H-Cube Pro ™, hızlı reaksiyonlar, sudan güvenli yüksek basınç hidrojen üretimi, katalizör kartuşları ve kullanım kolaylığı gibi H-Cube® ürününün en iyisini alır ve onu önemli ölçüde geliştirir. H-Cube Pro ™, daha seçimli reaksiyonlar için aktif soğutma ve gerçek zamanlı reaksiyon izleme / veri günlüğü ve yöntem depolama özellikleri ile tamamen yeni bir grafik arayüzü de dahil olmak üzere, daha yüksek verim, daha geniş sıcaklık kapasitesi için daha fazla hidrojen üretir. H-Cube Pro, hidrojenasyon reaksiyonlarının menzili ve hacmi üzerine genişlemenin yanı sıra , kimya yeteneklerini daha da genişletmek için birkaç yaklaşan düşük maliyetli reaktör modülü ile tamamen ileri uyumludur. Kimyagerler H-Cube Pro ™ ile karbon monoksit, oksijen veya Syngas gibi diğer gazları kullanmayı dört gözle bekleyebilir. Başka bir modül homojen reaksiyonların mikrodalga sıcaklık ve basınçlardan daha yüksek bir seviyede gerçekleştirilmesini sağlar.

Ice Cube Sürekli Akış Reaktörü Sürekli Akış Reaktörleri

Güvenli *Yüksek enerji reaksiyonları, mükemmel sıcaklık kontrolü sayesinde son derece güvenli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilebilir. * İki reaktör sırayla bağlı olduğundan, ilk reaktörde üretilen tehlikeli ara maddeler hemen izolasyona gerek kalmadan reaksiyona sokulabilir. * Otomatik blokaj / sızıntı tespiti. * Oluşan fazlalık Ozonun tamamı bir söndürme şişesi kullanılarak tüketilir. * Yüksek kimyasal direnç, farklı reaktiflerin, hatta kuvvetli asitlerin kullanımına izin verir. Basit *Her şey yazılım kontrollüdür. Birkaç parametre ayarlayın, “Başlat” a basın ve geri kalanı yapmaya IceCube ™ izin verin. * Sezgisel yazılım kontrolü * Kimya uygulama odaklı tasarım * Soğutma için sadece suya musluk gerekir Çeşitli *Geniş sıcaklık aralığı; -70 ° C – + 80 ° C arası * Çok adımlı reaksiyonlar için iki reaktör bloğu *Modüler sistem * Sadece ihtiyaç duyduğunuz modülleri satın alıp kullanın. Yüksek Kontrol *Alarm durumunda otomatik durdurma özellikleri gibi dahili güvenlik özelliği * Kontrol ünitesinden sürekli gerçek zamanlı geri besleme Yenilikçi *Tehlikeli ekzotermik reaksiyonları yapmak güvenlidir * Önümüzdeki otomasyon sistemi ile önceden yasaklanmış kimyallerden kütüphaneler üretin Seçici *Karıştırıcıdan önce ön soğutma yaparak oda sıcaklığında hemen reaksiyon başlamaz * Soğutulmuş ortamda karıştırma * Her iki reaksiyon bölgesinde de değişebilir reaksiyon sıcaklığı Yan ürünün oluşmasını önlemek için sıcaklık değişimine hızlı tepki Performans *mg’dan kiloya kadar kolay ölçeklendirme