Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Assist Plus için D-One Tek Kanallı Pipetleme Modülü Integra

ASSIST PLUS’ta sonsuz sayıda uygulama – otomatik normalleştirme, hit toplama ve bir çırpıda master miks hazırlığı! D-ONE tek kanallı pipetleme modülü, ASSIST PLUS pipetleme robotunda ayrı tüplerden veya haznelerden tam otomatik transferler sunar. Bu, onu sınırsız uygulamalara erişmek için çok kanallı pipetleme olanaklarının ötesine geçmek isteyen laboratuvarlar için mükemmel bir modifikasyon hâline getirir. Normalleştirme, hit toplama ve master miks hazırlığının kolay otomasyonunu sunarak transkripsiyon hatalarını ortadan kaldırırken size zaman kazandıracak şekilde tasarlanmıştır.  

MINI 96 96 Kanallı Taşınabilir Elektronik Pipet Integra

MINI 96, 96 ve 384 kuyucuklu plakaları geleneksel el pipetlerine göre daha hızlı ve daha hassas bir şekilde doldurmak isteyen laboratuvarlar için düşük maliyetli ideal bir çözümdür. Dünyanın en uygun fiyatlı 96 kanallı seçeneği olarak, laboratuvarınızın üretkenliğinin 8 ve 12 kanallı pipetlere kıyasla hızla artmasını sağlamak için eş zamanlı tam plaka pipetlemenin yanı sıra kısmi plaka doldurmaya da olanak tanır. Küçük boyutu ve taşınabilirliği, cihazın çeker ocak ya da laminer hava akış kabini altından laboratuvar tezgahındaki küçük çalışma alanlarına kadar herhangi bir yerde kullanımı için kolayca taşınabilmesini sağlar. Ayrıca MINI 96’nın kullanımı da kolaydır, kutusundan çıkarıp pipetlemeye başlanabilir. MINI 96 – 96 Kanallı Taşınabilir Elektronik Pipet,  her laboratuvar, her çalışma alanı ve her bütçe için daha fazla verimlilik sağlar.

PIPETBOY Acu 2 Otomatik Puar Integra

Daha hafif, daha hızlı – en popüler serolojik pipet INTEGRA pipet kontrolörleri, 40 yılı aşkın süredir sıvı taşıma deneyimiyle ve yüzbinlerce cihazın dünya çapında kullanımıyla hassas ve etkili serolojik pipetleme için bir referans haline gelmiştir. Müşterilerimiz, eşsiz hızı, pipet kontrolü ve ergonomisi ile PIPETBOY acu 2 pipet sistemini övüyor.

PIPETBOY PRO Otomatik Puar Integra

Aydınlatılmış pipetleme Sıvıların aktarılması her laboratuvar çalışmasının temelinde yer alır. Sıvıların hassas ve verimli bir şekilde aktarılması ise başarılı deney ve araştırmaların anahtarıdır. INTEGRA otomatik puarlar, 40 yılı aşkın süredir sıvı aktarma deneyimi ve birçok cihazın dünya çapında kullanılması sayesinde hassas ve etkili serolojik pipetleme için bir referans haline gelmiştir. Integra PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle verimli çalışmalar yapabilmek için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım. Buna ek olarak, PIPETBOY pro, doğru pipetleme ve göz yorgunluğunu önlemek için pipetin etrafındaki bölgenin en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayan entegre bir LED’e sahip dünyanın tek pipetleme cihazıdır.

EVOLVE Manuel Pipet Integra

Bileklerinizi burkmak yerine göz açıp kapayana kadar pipet hacminizi ayarlayın! Geleneksel pipetler, hacim ayarlamak için dönen bir piston kullanır. Bu yaklaşım, özellikle düşük hacimlerden yüksek hacimlere geçiş yaparken, pipetleme işlemini oldukça meşakkatli bir hale getirir. Bunun üstesinden gelmek için, Integra EVOLVE manuel pipetlerde, hacimlerin hızlı ayarlanmasını sağlayan üç kadranlı bir tasarım vardır. Bu yenilikçi yaklaşım yinelenen stres yaralanmalarını ve hacim ayarlama süresini yaklaşık 10 kat azaltır.

GRIPTIPS Pipet Uçları Integra

Günlük kullandığınız pipet uçlarınız zaman zaman sızdıyor, düşüyor veya gevşemiyor mu? Bu laboratuvarlarda evrensel pipet uçlarının kullanılmasından kaynaklanan yaygın bir sorundur. Evrensel pipet uçlarının sıkıca yerleştirileblmesi için, uçların kenarını genişleten çekiçleme hareketi yapılması gerekir. Bu durum pipetlerde sızıntı yapabilir, hizalanma sorunları oluşturabilir ve hatta uçların tamamen düşmesine bile neden olabilir! Bu nedenle INTEGRA pipetleri GripTip pipet uçlarıyla birlikte tasarlamıştır. GripTips pipet uçları bağlantı parçalarına zahmetsizce kenetlenir ve kolayca çıkartılır. Bu tasarım sayesinde pipet uçları mükemmel bir şekilde hizalanır. Böylece pipet ipuçlarınızı çekiçlemek zorunda kalmazsınız veya düşen pipet uçları sizi endişelendirmez!