Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
AutoTest 4 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

AT4 otomatik tablet test sistemi 4 fiziksel parametreyi: ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk ve yuvarlak tabletlerin sertliği, oblong şekilli ürünler, kapsüller ve özel tablet formlarının güvenilir bir şekilde ölçer. Patentli SmartRake ™ sistemi tüm tabletleri hassas şekilde konumlandırır. Sağlam ve çok güvenilir tasarım; sistem bilgisayar yardımı veya tablet baskı makinesine tam entegre olarak otomatik IPK ( IPC ) kontrolü sağlar. Tablet baskı odaları gibi zorlu IPK ( IPC ) ortamları için sağlam tasarım. Benzersiz tablet taşıma ve hizalama, alışılmadık tablet şekilleri için kolay kişiselleştirme sağlar. Bilgisayarlı kullanım için veya farklı tip tablet baskı makineleri ile entegre edilebilir 4 fiziksel parametrenin hassas ölçümü (ağırlık, kalınlık, çap / uzunluk, sertlik) Büyük efervesan tabletlerden küçük silindirik şekillere kadar tüm tablet boyutları için üniversal titreşimli hazne besleyici  

AutoTest50 Otomatik Tablet Test Sistemi Fiziksel Test Sistemleri

Tekrarlanabilir sonuçlar için numunelerin güvenilir şekilde konumlandırılması. Bazı tablet şekillerinin ayrılma, taşıma ve doğru hizalama için farklı otomasyon sorunları yarattığını bilen mühendislerimiz mevcut SOTAX ve Dr. Schleuniger® test cihazlarının kanıtlanmış özelliklerini yeni yeniliklerle birleştirdi. Son derece esnek, sağlam ve hızlı bir otomatik test sistemi oldu. Hem AutoAlign ™ hem de SmartAlign ™ ile donatılan AT50, yönlendirilmesi zor olan düğmeler, oval tabletler ve hatta geleneksel olmayan dışbükey veya düz şekiller dahil olmak üzere tüm tabletlerinizi kolayca kullanır.

DisiTest 50 Otomatik Dağılma Test Cihazı Fiziksel Test Sistemleri

Banyosuz DT50, hızlı ve kullanıcı dostu kullanım için yeni standartlar getirir. Patentli indüksiyonla ısıtma teknolojisi, ısıtma sürelerini sadece 3-5 dakikaya düşürür ve verimsiz temizlik işlerini ortadan kaldırır. Ayrıca kanıtlanmış otomatik son nokta tayini, operatör tarafından takip edilme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Modüler dizayna sahip ve 4 bağımsız test istasyonuna kadar modül ilave edilebilen bir cihazdır. Test vasatının sıcaklığı, her bir tabletin dağılma süresi, beherin doluluk seviyesi, test vasatının tipi, örn; su/tampon, 0.1 N HCl, kullanılan sepetin seri numarası gibi bilgiler otomatik olarak tespit edilip kaydedilir ve 100 ürün/metoda kadar program yapılabilir.  

DT2 Dağılma Test Cihazı Fiziksel Test Sistemleri

DT2, güvenilir sıcaklık kontrolüne sahip, kullanımı kolay ve esnek bir parçalanma test cihazıdır. Ayrışma sürelerini örnek başına ayrı olarak veya tamamlanmış bir küme olarak kaydedin ve raporlayın.Bireysel olarak kontrol edilebilecek, başlatılabilecek ve durdurulabilen iki istasyon bağımsız olarak 2 test yapmanıza izin verir. Otomatik kaldırma / verme fonksiyonlarına ve programlamaya sahip iki bağımsız test istasyonu Test başlangıcında sepetleri otomatik olarak düşürür ve test ucunda sepetleri kaldırır Mobil PT100 sıcaklık sensörü  mevcuttur Önceden tayin edilen süreye göre test bitiminde, testin bittiğini gösteren sesli alarm verir Ekrandan geçen süre ve testin bitmesi için kalan süre izlenebilir Dağılan tableti içeren tüpün numarası direkt olarak panelden tuşlandığında, dağılma süresi otomatik olarak hafızaya alınır Tablet veya bireysel set başına bireysel parçalanma sürelerinin manuel kaydını alabilir.  

FT2 Friabilite Test Cihazı Fiziksel Test Sistemleri

Gevreklik ve aşınma testlerini gerçekleştirmek ve belgelendirmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı. SingleButton ™ navigasyonundan entegre balans arayüzüne, arttırılmış kapasite için tekli ve ikili davul seçeneklerinin yanı sıra raporunuz için yüzde kırılganlık oranının otomatik olarak hesaplanması ve tam menü rehberli bir kalifikasyon prosedürü, FT2 laboratuvarınızda kolay ve esnek bir test sunar. Harici bir analitik teraziden testten önce / sonra ağırlık değerlerini otomatik olarak kaydet Kırılganlık yüzdesi / ağırlık kaybı yüzdesi ve test protokollerinin yazdırılması sağlanır Zamanlayıcı, sayıcı veya hız modunda esnek çalışma ve programlanabilir dönme hızı Cihaz USP’ye uygun olarak 10ºC’lık açı ile eğim sağlayabilir Cihazın numune yükleme sistemi, yeni numune yükleme için otomatik olarak kendini resetleyebilir  ve davulları yerinden çıkarmaya gerek kalmadan numuneler ilgili numune deliklerinden  doldurulabilir. Cihaz ayarlarına yetkisiz erişimi önlemek için parola koruması SingleButton ™ işlemiyle kolay menü gezintisi Basılı rapor ile menü rehberli kalifikasyon prosedürü