Microfluidics etkileşim odası teknolojisi kullanılarak yüksek kesme (high shear) sıvı işlemciler üretmek üzere 1982 yılında kurulmuştur. Merkezi Boston’dadır ve 47 ülkede yerel destekle hizmet vermektedir. 4000’den fazla işlemcisi, 2000’den fazla müşteriye satılmıştır. IDEX Corporation (NYSE: IEX) tarafından satın alındıktan sonra Malzeme İşleme teknolojileri Platformunu oluşturmak için Quadro Engnineering, Fitzpatrick ve Matcon şirketleri ile gruplandırılmıştır.

Mikrofluidizer İşlemciler Ar-Ge ve aktif farmasötik bileşenlerin, aşıların, mürekkep püskürtmeli mürekkeplerin (inkjet ink), kaplamaların, nutrasötiklerin ve kozmetik ürünlerinin üretimi için kullanılır. Microfluidics geniş bir uygulama yelpazesine (nanoemülsiyonlar, hücre parçalama, polimer nanopartiküller, polisakkaritler, partikül boyutu küçültme, nanoenkapsülasyon, lipozomlar, deagglomeration) ve cihaz tasarım deneyimine sahiptir.

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
MP350 Microlyser™ İşlemci Microfluidics

Hücre Parçalamaya Yönelik Üretim Ölçeği Teknolojisi

M110EH Elektrikli Hidrolik Güç ÜniteliPilot Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Microfluidics

Tüm Microfluidizer® işlemcilerde olduğu gibi, M-110EH sabit geometrili etkileşim bölmesi ve sabit basınç pompalama sistemini kullanır. Bu teknoloji, kullanıcıların diğer yöntemlerle elde edilenden daha küçük partikül boyutları elde etmelerine olanak tanır; daha dağınık dağılım ve ölçeklendirme garanti edilir. M-110EH modelleri, biyofarma laboratuar ölçeği (M-110P) ile üretim ölçeği (M-700 serisi) modelleri arasındaki boşluğu kapatmak üzere tasarlanmıştır ve PHII ve PHIII klinik denemeleri için gerekli partileri üretmek için idealdir.  

M815 Pilot ve Küçük Üretim Ölçekli Yüksek Basınçlı Homojenizatör Microfluidics

Microfluidics M815 yüksek basınçlı homojenizatör işlemci, laboratuvar ve üretim arasındaki farkı ortadan kaldırmak için, kullanıcıların laboratuvar ölçeğindeki parametreleri üretimde kullanabilmesini ve böylelikle her partinin üretim ölçeğinde de aynı özelliklerde üretilebilmesini sağlar.

M700 Serisi Üretim TipiYüksek Basınçlı Homojenizatörler Microfluidics

M-700 serisi işlemcilerimizin her biri basit, geliştirilmiş veya aseptik bir modele sahipken, üretim ölçeğindeki biyofarma modellerimiz aynı Microfluidizer® patentli kesintisiz yüksek kesme sıvı işleme teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji, istikrarlı nanoemülsiyonlar, nanosensupansiyonlar, lipozomlar ve aktif maddelerin nanokapsülasyonuna olanak tanıyan düzgün damlacık ve partikül boyutu küçültülmesine (genellikle sub-mikron) neden olur. Üretim ölçeğindeki işlemciler aynı çalışma koşullarında laboratuvar veya pilot makinelerden kesintisiz ölçeklendirme için tasarlanmıştır.  

LM10 Küçük Numune Hacimleri için Dijital Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Modern kullanıcı arayüzü ile pnömatik olarak kullanılan Microfluidizer®, küçük örneklerle çalışan bütçeye duyarlı araştırmacı için tasarlanmıştır. LM10, sıvı basıncını kayma kuvvetine dönüştürür. Sürekli basıncı koruyarak bu işlemci, malzemenin % 100’ünün tamamen aynı muameleyi görmesini sağlar. Ve, tüm Microfluidizers® gibi LM10 da mikron altı boyutlarında azalma, hücre parçalanması ve garantili işlem ölçeklendirmesinde rakipsiz.

LM20 Küçük Numune Hacimleri için Elektrikli Laboratuvar Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Lab Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatörler

Tüm Microfluidizer® ürünleri gibi, yeni, dijital olarak kontrol edilen LM20, yüksek akışkan basınçlarını yoğun kesme kuvvetlerine (shear force) verimli bir şekilde dönüştürme konusunda mükemmeldir. LM20 yüksek basınçlı homojenizatör, malzemenizin %100’ünün aynı basınca tabi tutulmasını ve böylece üniform parçacık ve damlacık boyutunun azaltılması, mikron altı emülsiyonlar ve yüksek verimli hücre parçalanması gibi uygulamalarda tutarlı ve güvenilir sonuçların elde edilmesini sağlar. Ayrıca, LM20, küçük laboratuvar numunelerinden üretim hacimlerine kadar garanti edilen proses ölçeklendirmesi sunar.