Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Bran Duster Kepek Temizleme Sistemi Brabender

Brabender Bran Duster ile ürününüzden istediğiniz verimi ve kül içeriğini elde edebilirsiniz. Hem un veriminin artar hemde kül içeriği tam olarak ayarlanabilir ve arttırılabilir. Unların kalite değerlendirmeleri fabrikada olduğu kadar etkili bir şekilde laboratuarda da yapılabilir. Bran Duster’ın standart tasarımı, 200 μm’lik örgülü bir elek içerir. İsteğe bağlı olarak diğer örgülü ebatlı elekler de mevcuttur. Brabender Bran Duster ile kepekte sıkışmış olan un parçalarını güvenilir ve nazik bir şekilde ayırabilirsiniz. Bran Duster ile birlikte Quadrumat Junior veya Quadrumat Senior kullanıcılarının % 10’a kadar daha verimli olmalarına olanak sağlar.

Break Mill SM4 Kırma Değirmeni Brabender

Nemi belirlemek için tekrarlanabilir örnek preparatı, Brabender Break Mill SM4. Frezeleme sisteminin özel tasarımı nedeniyle öğütülmeden ısıtma ve öğütme işlemi sırasında nem kaybı azaltılır. Bu nedenle SM4, örneğin nem belirlenmesi için numunelerin hazırlanması ve ayrıca protein veya yağ içeriğinin analizleri için çok uygundur. Kanıtlanmış çözüm Brabender Nem Test Cihazı MT-CA’nın çeşitli modelleri ile nem güvenilirliğini ölçün.

Moisture Tester MT-CA Nem Ölçüm Sistemi Brabender

MT-CA en geniş malzeme yelpazesinde tamamen otomatik nem ölçümü sağlar. MT-CA nem test cihazı ile bir defada on numuneyi birden analiz edebilirsiniz. Kalibrasyona, soğuma sürelerine ve numune miktarlarının tartılmasına gerek yoktur ve bu da muazzam zaman tasarrufu sağlar. Desikatörde soğutma sayesinde çarpık sonuçlar ve tartım hataları önlenir.İstenilen kuruma süresini rahatça seçebilirsiniz. Kurumayı takiben tamamen otomatik tartım ve kurutma eğrilerinin kaydı ile kullanım kolaylığı sağlanır. Dahası, geniş dokunmatik ekran, işlemin çocuk oyuncağı olduğu anlamına geliyor. Web tabanlı MetaBridge yazılımı, ölçüm sonuçlarınıza tüm sitelerde ve platformlarda erişmenizi sağlıyor.

Quadrumat Junior/Senior Değirmen Brabender

Brabender Quadrumat Junior Değirmen AACC 26-50 numaralı standarda uygun olarak un numuneleri hazırlayan dört valsli laboratuar değirmenidir. 15-17 % rutubet değerindeki numuneleri 60-75 randıman aralığında öğütür. Son valsden geçen numune döner eleğe gelerek hububat yapısındaki endosperm ve eksospermin en yüksek değerde ayrımı sağlanır.  

Rotary Mill Brabender

Brabender Rotary Mill Lifli malzemeler, kırılgan ve sert malzemeler için uygundur. 4 aşamalı çelik kırıcılardan oluşan özel bir döner yapıya sahiptir. Malzeme yüklemesi için üst haznesi bulunur. Alt haznesine yerleştirilen değiştirilebilir elekleri sayesinde 0.5 / 1.0 / 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 mm farklı sınıflandırma yapmak kolaydır.

Sedimat Mill Brabender

Brabender Sedimat Mill ICC 116&118 ve ISO 5529 numaralı standartlara göre L.Zeleny prensibine uygun şekilde sedimantasyon analizleri yapmak için kullanılan bir değirmendir. Ürettiği un numunesi standartlarda istenen randıman, kül ve tanecik büyüklüğü değerleri ile tamamen uygundur.