Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
SmartChem® 210 Yaş Kimya Analizörü AMS Alliance

AMS Alliance SmartChem® 210, yaş kimya uygulamalarının fotometrik analizi için tam otomatik ve doğrudan okuma yapan discrete bir analiz cihazıdır. Bu masaüstü cihazla, isteğe bağlı Nitrat numune hazırlama modülleri ile saatte 210 teste kadar analiz gerçekleştirilebilir. Ayrıca, 60’a kadar numune, kontrol ve kalibratör ve 32’ye kadar farklı reaktif yüklenebilir. Sezgisel ve kolay öğrenilen yazılım platformuyla birlikte SmartChem® 210, laboratuvarınızda üretkenlik ve verimi artırmak için tam esneklik ve güç sağlar. Opsiyonel numuneler ve reaktif barkod okuyucuları ve kullanıma hazır reaktifler ile eşleştirildiğinde cihazın çalıştırılması daha da kolay hale gelir. Bu şekilde yalnızca cihazın çalışma rutininin programlanması yeterlidir. Böylelikle, manuel çalışmayı ve herhangi bir insan hatası olasılığını azaltır.

SmartChem® 450 Yaş Kimya Analizörü AMS Alliance

AMS Alliance SmartChem® 450, yaş kimya uygulamalarının fotometrik analizi için tam otomatik ve doğrudan okuma yapan discrete bir analiz cihazıdır. Opsiyonel pH/İletkenlik/ORP analitik ve Nitrat numune hazırlama modülleri ile saatte 450 teste kadar analiz gerçekleştirebilir. Ayrıca, 100’e kadar numune, kontrol ve kalibratör ve 72’ye kadar farklı reaktif yüklenebilir. Sezgisel ve kolay öğrenilen yazılım platformuyla birlikte SmartChem® 450, laboratuvarınızda üretkenlik ve verimi artırmak için tam esneklik ve güç sağlar. Opsiyonel numuneler ve reaktif barkod okuyucuları ve kullanıma hazır reaktifler ile eşleştirildiğinde cihazın çalıştırılması daha da kolay hale gelir. Bu şekilde yalnızca cihazın çalışma rutininin programlanması yeterlidir. Böylelikle, manuel çalışmayı ve herhangi bir insan hatası olasılığını azaltır.

SmartChem® 600 Yaş Kimya Analizörü AMS Alliance

AMS Alliance SmartChem® 600, yaş kimya uygulamalarının fotometrik analizi için tam otomatik ve doğrudan okuma yapan discrete bir analiz cihazıdır. SmartChem® 600 yüksek numune sayılarıyla çalışan ve performanslarını artırmak isteyen laboratuvarlar için tasarlanmıştır. Saatte 600’e kadar test gerçekleştirebilir ve 200’e kadar yerleşik numune kapasitesi mevcuttur. Sürekli yükleme kapasitesi, personellerinin günlük iş yükünü azaltmak ve kalite ve kullanıcı memnuniyetinden ödün vermeden verimliliklerini artırmak isteyen laboratuvarlar için SmartChem® 600’ü ideal bir araç haline getirir. Opsiyonel numuneler ve reaktif barkod okuyucuları ve kullanıma hazır reaktifler ile eşleştirildiğinde cihazın çalıştırılması daha da kolay hale gelir. Bu şekilde yalnızca cihazın çalışma rutininin programlanması yeterlidir. Böylelikle, manuel çalışmayı ve herhangi bir insan hatası olasılığını azaltır.