Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
MP350 Microlyser™ İşlemci Microfluidics

Hücre Parçalamaya Yönelik Üretim Ölçeği Teknolojisi

M110EH Elektrikli Hidrolik Güç ÜniteliPilot Tipi Yüksek Basınçlı Homojenizatör Microfluidics

Tüm Microfluidizer® işlemcilerde olduğu gibi, M-110EH sabit geometrili etkileşim bölmesi ve sabit basınç pompalama sistemini kullanır. Bu teknoloji, kullanıcıların diğer yöntemlerle elde edilenden daha küçük partikül boyutları elde etmelerine olanak tanır; daha dağınık dağılım ve ölçeklendirme garanti edilir. M-110EH modelleri, biyofarma laboratuar ölçeği (M-110P) ile üretim ölçeği (M-700 serisi) modelleri arasındaki boşluğu kapatmak üzere tasarlanmıştır ve PHII ve PHIII klinik denemeleri için gerekli partileri üretmek için idealdir.  

M815 Pilot ve Küçük Üretim Ölçekli Yüksek Basınçlı Homojenizatör Microfluidics

Microfluidics M815 yüksek basınçlı homojenizatör işlemci, laboratuvar ve üretim arasındaki farkı ortadan kaldırmak için, kullanıcıların laboratuvar ölçeğindeki parametreleri üretimde kullanabilmesini ve böylelikle her partinin üretim ölçeğinde de aynı özelliklerde üretilebilmesini sağlar.

M700 Serisi Üretim TipiYüksek Basınçlı Homojenizatörler Microfluidics

M-700 serisi işlemcilerimizin her biri basit, geliştirilmiş veya aseptik bir modele sahipken, üretim ölçeğindeki biyofarma modellerimiz aynı Microfluidizer® patentli kesintisiz yüksek kesme sıvı işleme teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji, istikrarlı nanoemülsiyonlar, nanosensupansiyonlar, lipozomlar ve aktif maddelerin nanokapsülasyonuna olanak tanıyan düzgün damlacık ve partikül boyutu küçültülmesine (genellikle sub-mikron) neden olur. Üretim ölçeğindeki işlemciler aynı çalışma koşullarında laboratuvar veya pilot makinelerden kesintisiz ölçeklendirme için tasarlanmıştır.