Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Elga PURELAB Quest Ultra Saf Su Cihazı (Tip I, Tip II, Tip III) Elga Labwater

İhtiyacınız olan eşsiz bir değer, kanıtlanmış bir güvenilirlik ve kesintisiz olarak keşfetmekse, PURELAB Quest mükemmel bir çözüm sunar. Tek bir cihazla doğrudan şebeke suyundan her üç tip saf suyu da sağlayan PURELAB Quest ekonomik ve kompakttır.

Elga PURELAB Chorus 1 Ultra Saf Su Sistemi (Tip I+) Elga Labwater

HPLC, LC-MS, MALDI ToF, TOC, IC, ICP-MS’de tüm organik ve inorganik analizler için ihtiyacınız olan Tip 1+ ultra saf su,  PureSure® özelliği ile sadece ELGA Chorus 1 sistemlerindedir.

Elga PURELAB Chorus 1 Complete Ultra Saf Su Cihazı (Tip I) Elga Labwater

PURELAB Chorus 1 Complete, doğrudan musluk suyundan 5 ppb’den az toplam organik karbonlu (TOC) ve 18.2 MΩ.cm saflığında ultra saf su üreterek tam bir çözüm sunar. Sade, ergonomik tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde, su doğrudan sistemden veya ilave Halo Dispenseri seçeneklerinden dağıtılabilir.

Elga PURELAB Flex 1-2 Ultra Saf Su Sistemi Elga Labwater

PURELAB Flex 1-2 serisi modern ve esnek dağıtım dispenseri ile laboratuvarlarda kolay çalışma ve ultra saf suya anlık ve güvenilir erişim için tasarlanmıştır.

Elga PURELAB Flex 3-4 Ultra Saf Su Sistemi Elga Labwater

PURELAB Flex 3-4 serisi modern ve esnek dağıtım dispenseri ile laboratuvarlarda kolay çalışma ve ultra saf suya anlık ve güvenilir erişim için tasarlanmıştır.

Elga PURELAB Flex 5-6 İyon Kromatografisi İçin Su Saflaştırma Sistemi Elga Labwater

PURELAB flex 5 doğrudan Metrohm 941 İyon Kromatografi Sistemi taşıyıcı faz üretim modülüyle birleşip kompakt bir sistem oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu kombinasyon tam bir otomasyon sağlar. Tam otomasyon, taşıyıcı faz konsantrasyonunun ayarlanması, suyun yeniden doldurulması ve su ilavesinin hatırlatılması için uyarılar ayarlanması ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. PURELAB Flex 6 diğer üreticilerin iyon kromatografisi sistemleri için gerekli su saflaştırmasına uygundur. Cihaz ile kompakt otomasyonu içermez.