Likit Tutabilme

 

MINI 96

96 Kanallı Taşınabilir Elektronik Pipet

Piyasadaki en uygun fiyatlı 96 kanallı elektronik pipet – her bütçe ve çalışma alanı için uygun ve kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır!


 

İncele

PIPETBOY acu 2

Otomatik Puar

İkinci nesil PIPETBOY ACU sayesinde artırılmış pipetleme hızı daha düşük ağırlıkta elde edilebiliyor. Bunun yanında, cihazın eşsiz bir pipetleme hassasiyeti vardır. Cihazın renkli görüntüsü ve ağırlık dengesi kusursuzdur. Kısacası, dünyanın en popüler pipetleme cihazı daha da iyi hale geldi!

İncele

PIPETBOY PRO

Otomatik Puar

Integra PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle verimli çalışmalar yapabilmek için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım. Buna ek olarak, PIPETBOY pro, doğru pipetleme ve göz yorgunluğunu önlemek için pipetin etrafındaki bölgenin en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayan entegre bir LED’e sahip dünyanın tek pipetleme cihazıdır.

İncele

EVOLVE

Manuel Pipet

EVOLVE manuel pipet hacimlerin hızla ayarlanabilmesi için üç farklı ayarlanabilir kadrana sahiptir. Bu yaklaşım, kullanıcıların standart manuel pipetlerden on kat daha hızlı hacim ayarlamasına olanak tanır.

İncele

GRIPTIPS

Pipet Uçları

GripTips'lerimizi INTEGRA pipetleri ile birlikte tasarlayarak, en güvenli pipet ucu bağlantısını sunan eşsiz, entegre bir sistem oluşturduk. Çekiçlemeden GripTips ipuçlarının gevşemesini, sızdırılmasını veya düşmesini önleyen pipet ucuna takılır.

İncele

GripTips 96 / 384

Pipet Uçları

Hassas ve tutarlı uç sızdırmazlığı ile VIAFLO 96 ve VIAFLO 384 üzerindeki tüm uçların, güvenilir temaslar ve tutarlı pipetleme sonuçları elde edilebilmesi için tam olarak aynı yükseklikte olmasını sağlar. Ek uç düzlüğü inceleme süreci ile, 384 kuyucuklu bir plakaya dağıtım yapılırken bile tüm pipet uçlarının kuyucuklara erişmesini sağlar.

İncele

REAKTİF HAZNESİ

Istiflenebilir Reaktif Hazneleri

Tek kullanımlık reaktif hazneleri çözücü bazlı olmayan sıvıların tezgah üstü pipetleme uygulamaları için geçici olarak depolanmasında kullanılır. Bu hazneler düşük maliyetli, istiflenebilir, kristal gibi berrak polistiren rezervuarlardan oluşan bir sistemle birlikte net şekilde işaretlenmiş, derecelendirilmiş ve yeniden kullanılabilir rezervuarlar sunuyor.

İncele

REAKTİF HAZNESİ 96 / 384

Polipropilen Reaktif Hazneleri

Tek kullanımlık reaktif hazneleri çözücü bazlı olmayan sıvıların tezgah üstü pipetleme uygulamaları için geçici olarak depolanmasında kullanılır. Bu hazneler düşük maliyetli, istiflenebilir, kristal gibi berrak polistiren rezervuarlardan oluşan bir sistemle birlikte net şekilde işaretlenmiş, derecelendirilmiş ve yeniden kullanılabilir rezervuarlar sunuyor.

İncele

VACUSAFE

Aspirasyon Sistemi

VACUSAFE vakum pompası, toplama şişesi, taşma koruması ve filtreyi bir arada içeren bir sıvı emme sisteminde birleştirir. Böyle bir kapalı aspirasyon sistemi, biyolojik tehlikeli sıvıların güvenli bir şekilde toplanmasını sağlarken maksimum kişisel korunma yöntemi sunar.

İncele

VACUSIP

Aspirasyon Sistemi

VACUSIP, çok çeşitli sıvı atıkların bertaraf edilmesi için farklı bir çözüm sunar. Güvenilir ve sessiz bir pompaya sahiptir ve harici bir vakum kaynağından bağımsız olarak çalışmasını sağlar. Şarj edilebilir pil versiyonu istediğiniz yere taşıyabilme esnekliği sağlar. Benzersiz bir el operatörü, sıvı akışının ince ayarını sağlar ve çeşitli adaptörlere bağlanabilir.

İncele

VACUBOY

Vakumlu El Operatörü

Süpernatantların laboratuar kaplarından bir vakum aspirasyon sistemi aracılığıyla başarılı bir şekilde çıkarılması; hem doğru vakum seviyesinin uygulanmasına, hem de sıvının aspire edildiği kabın boyutuna ve şekline uygun bir aspiratör ucunun kullanılmasına bağlıdır.
 
Herhangi bir vakum kaynağını kullanıcı dostu bir aspirasyon sistemine dönüştürmek için INTEGRA, hemen hemen her laboratuvar kabından sıvıları çekmek için çok yönlü bir aspirasyon aracı olan VACUBOY'u geliştirdi.

İncele

VIAFLO 96 / 384

Otomatik Pipetleme Robotu

VIAFLO 96 VE 384, taşınabilir mikro-plakalı pipetleme konusuna yeni bir yaklaşım getiriyor. Cihazın hareketi elle yönlendirilmekte ve servo motorlar ile desteklenmektedir. Böylece zahmetsiz ve hassas bir iş akışı mümkün olabiliyor. Ayrıca kullanımı da son derece sezgiseldir. Altı adet değiştirilebilir pipetleme başlığı sayesinde bu cihaz her türlü 96 veya 384'e uyarlanabilir yada 0.5 µL ila 1250 µL arası hacme sahip pipetleme uygulamalarında kullanılabilir.

İncele

VOYAGER

Aralıkları Ayarlanabilir Elektronik Pipet

VOYAGER II pipetleri, pipet ucu aralığının 4.5 mm ile 33 mm arasında bir düğmeye basarak ayarlanabilmesini sağlar.

İncele

VIAFLO ASSIST

Otomotik Pipetleme Platformu

Herhangi bir INTEGRA VIAFLO elektronik pipetini ASSIST pipet adaptörüne monte edin, bir pipetleme protokolü seçin ve çalıştır düğmesine basın. VIAFLO ASSIST, protokolü VIAFLO II elektronik pipetinden Bluetooth ile alacak ve istenilen uygulamayı otomatik olarak gerçekleştirecektir.

İncele

VIAFLO ASSIST PLUS

Pipetleme Robotu

Kolayca herhangi bir INTEGRA VIAFLO II elektronik pipetini VIAFLO ASSIST PLUS pipet adaptörüne takın, bir pipetleme protokolü seçin ve çalıştır düğmesine basın. İstenilen uygulama otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

İncele

VIAFLO II

8, 12, 16 Kanallı Elektronik Pipetler

VIAFLO pipetler, pipet ile gerçekleştirilecek her türlü işlem için uygundur: tekli aktarmalardan karmaşık protokollere kadar her şey artık çok kolay. Sezgisel bir dokunmatik kullanıcı arayüzü düğmesi ve renkli ekran sayesinde hacim değişiklikleri hızla yapılabiliyor ve menü navigasyonu çok kolay gerçekleştirilebiliyor.

İncele

VIALINK

Pipet Yönetim Yazılımı

VIALINK pipet yönetim yazılımını kullanarak pipetleriniz için ek özelliklerden yararlanın!

İncele