Tekli Isıtma Blokları

Dry Syn

Classic Kit

DrySyn Classic geliştirdiğimiz ilk DrySyn'di, ancak sadeliği, performansı ve özellikleri nedeniyle hala en çok satanımız.

İncele

DrySyn

Akademi Kiti

DrySyn Akademi, üniversitelerdeki kimya laboratuarlarında  yuvarlak dipli balonların yağlı olmadan güvenli bir şekilde ısıtılması ve karıştırılmasını en profesyonel şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

İncele

DrySyn

Akademi Plus Kiti

DrySyn Akademi Plus Kiti, üniversitelerdeki kimya laboratuarlarında  yuvarlak dipli balonların yağlı olmadan güvenli bir şekilde ısıtılması ve karıştırılmasını en profesyonel şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

İncele

DrySyn

Maxi 2L

Yeni DrySyn Maxi 2L, standart DrySyn Maxi Kit'in (alternatif olarak 3000 ml tabanı ml'lik olan) ısıya dayanıklı emniyetli tutma kolları ile birlikte gelen bağımsız bir 2000 ml versiyonudur.

İncele

DrySyn

Armut-Tipi Şişeleme Sistemleri

Asynt, bilim adamlarının döner buharlaştırıcılar ile yaygın olarak kullanılan armut biçimli şişeler ile güvenli, üretken ısıtma ve karıştırma deneyleri yapmalarını sağlamak için tasarlanmış bir DrySyn ısıtma bloğu sürümü geliştirilmiştir.

İncele

DrySyn

Klasik Başlangıç Kiti

DrySyn Classic Başlangıç Kiti,  1l'de ve 50/100/250/500 ml ek uç seçimlerinde laboratuvar ısıtması için bu saygın aracı denemeniz için harika bir fırsat sunar.

İncele

DrySyn

Klasik İnsertler

DrySyn Classic sistemi, tek yuvarlak dipli balonların emniyetli ve temiz bir şekilde ısıtılması için tasarlanmıştır.

İncele

DrySyn

Maxi Kit

DrySyn Maxi kiti, 3000 ml sağlam alüminyum taban ve 2000 ml adaptörden oluşur.

İncele

DrySyn

Schlenk Tüpü Isıtma Bloğu

Artık Schlenk Tüplerinin güvenli ve başarılı bir şekilde ısıtılmasını sağlamak için tasarlanmış DrySyn ısıtma bloklarına sahibiz.

İncele

DrySyn

Snow Storm One

DrySyn SnowStorm ONE, ceketli reaksiyon teknelerine başvurmak zorunda kalmadan tek yuvarlak tabanlı şişeler için kontrollü soğutma sunar.

İncele

DrySyn

Super Maxi Plus

DrySyn Super Maxi Plus, 4000 ml'lik yuvarlak dipli balonların ısınmasına sağlamak için 5.000 ml baz (DrySyn Super Maxi) içerisinde yer alan 4000 ml'lik yeni bir parçadır. (Resim ana ünite içindeki eki göstermektedir).

İncele

DrySyn

SuperMAXI

DrySyn ısıtma blokları serisi, silikon yağı banyoları veya ısıtma mantolarıyla ilgili tehlikeler veya problemler olmadan temiz, güvenli sentez sağlar.

 

İncele

DrySyn

Classic 1L'lik Blok

Isıya dayanıklı kollarla birlikte gelir ve 1L'lik yuvarlak tabanlı şişeler için ideal !

İncele