AT70 Smart LC OnOffline Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi
 

AT70 Smart LC On-/Offline

Tam Otomatik Dissolüsyon Sistemi

Fayda ve Özellikler
 

  • ENJEKSİYON - Çekilen numuneleri otomatik olarak HPLC / UPLC sıvı kromatografi sisteminize enjekte edin
  • TRANSFER - Örneklemeden analize kadar geçen süreyi kısaltın
  • MÜKEMMEL FİLTRASYON - Güçlü pistonlu pompa teknolojisi, UPLC enjeksiyonundan önce ince filtrasyona izin verir
  • SOĞUTMA - Tamponlu numunelerin numune yöneticisinde soğutulmasıyla bozulmasının önlenmesi
  • % 100 OTOMATİK - Medya hazırlığından tank doldurmaya ve kendi kendini temizlemeye kadar tam otomasyon
  • OLASILIK - Yedekleme veya daha sonra çevrimdışı analiz için kapaklı LC şişelerinde örnekleri toplayın
  • VERİ BÜTÜNLÜĞÜ - Standartların ve örneklerin otomatik enjeksiyonu, manuel yeniden basma sırasında genel insan hatalarını önler Otomatik LC enjeksiyonu 


Toplanan numuneleri manuel olarak yeniden istifler. SAM numune yöneticili AT 70 Smart, tüm gemilerden örnekleri tamponlar ve bunları doğrudan HPLC / UPLC kromatografi sisteminize enjekte eder. Analiz edilen numuneye kadar geçen süreyi mutlak bir minimum seviyeye düşürün ve gereksiz OOS incelemelerinden kaçının.Mükemmel filtrasyon


Çekilen numunelerin mükemmel filtrasyonu, ayırma işlemi sırasında HPLC / UPLC kolonlarının tıkanmasını önlemek için esastır. AT 70smart, gözenekli 2 mikrona kadar filtreleri geçebilen güçlü seramik pistonlu pompalara sahiptir. Sistemi UPLC analizi için ideal kılar. Entegre bir filtre istasyonu, gecikmeli bırakma (DR) veya değiştirilmiş bırakma (MR) yöntemlerini gerçekleştirirken doygunluğu önlemek için seçilen zaman noktalarında örneklemeden önce filtreleri değiştirir.
Doğru kap doldurma


AT 70smart, konsantreler, yüzey aktif maddeler içeren medya ve biyo, ilgili medya dahil olmak üzere farklı medyaları otomatik olarak hazırlar. Konsantreler depolama için gereken alanı azaltır ve kullanım ve hazırlığı kolaylaştırır. Tüm kapları aynı anda hemisferik taban vanalar vasıtasıyla doğru bir şekilde doldurmadan önce, hazırlanan ortam vakumla gazdan arındırma veya helyum serpme ile boşaltılır.

Cihazı yalnız başına bırak 


Bir dizi test başladığında, tamamen otomatikleştirilmiş AT 70smart, kritik görevler için bir dizi serbest analist kaynağında 40 kadar çözülme gerçekleştirir. Sistem, seriler arasında tüm kapları boşaltır, spreyle temizler ve tüm örnekleme hatlarını temizler. Temizleme prosedürleri, basınçlı sıcak / soğuk DI su veya çözünme ortamlarını içerecek şekilde programlanabilir.

Dozaj formu tanıtımı


Kürek yöntemleri (USP 2) hazırlanırken, örnekler çok odalı bir plakaya yerleştirilir. Bir Aparat 1 tipi test gerektiren dozaj formları için, doldurulmuş sepetler ekli BS60 istasyonunda konumlandırılmıştır. Entegre gaz tahliyesine sahip bir kapak nemi ortadan kaldırır. Dozaj formlarını nemden korur. Hataları önlemek için, entegre sensörler her sepetin varlığını kontrol eder.


Modüller
SAM-S örnek yöneticisi

Örnekleri toplayın ve doğrudan HPLC / UPLC sistemlerine enjekte edin.HPLC / UPLC

Numunelerin analizi için sıvı kromatografi sistemi.


WinSOTAX®plus

Çözme yazılımı yöntemleri, sonuçları ve raporları yönetmek için.

Opsiyonlar

BS60 sepet istasyonu

AT70smart çözünme sistemleri için tam otomatik sepet taşıma. 

Video

Foto Galeri