Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
K-375 KjelMaster Azot/Protein Tayin Cihazı Büchi AG

Hem potansiyometrik hem de kolorimetrik titrasyonlar için çözümler sunuyoruz. KjelMaster K-375, kullanılabilirlik, otomasyon, kullanıcı yönetimi ve gelişmiş veri yönetimi konularındaki en yüksek talepleri karşılar.

K-360 KjelFlex Azot/Protein Tayin Cihazı Büchi AG

K-360 KjelFlex ile Kjeldahl metoduna göre azot veya protein tayini ve ek buhar distilasyonu çok çeşitli uygulamalar için kolayca gerçekleştirilebilir. KjelFlex K-360’ın modüler yapısı, sorunsuz ve kolay çalışmayı ve gereksinimlere göre adapte edilebilmesini sağlar.

K-350/355 Distilasyon Ünitesi Büchi AG

Resmi olarak onaylanmış yöntemlerle en uygun maliyetli şekilde Kjeldahl azot veya protein tayinlerini gerçekleştirin. K-355’in ek özellikleri ile uygulama alanınızı genişletin.  

K-446/K-449 KjelDigester Büchi AG

Kjeldahl yöntemi, blok sindirim işlemini iki saate kadar azaltır ve en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar. Yüksek otomasyon derecesi, daha önce görülmemiş örnek işlem hacmi sağlayan KjelMaster Sistemine mükemmel uyum sağlar.

K-376 / K-377 KjelSampler Büchi AG

KjelSampler K-376 veya K-377, KjelMaster K-375 ile birlikte, yüksek verimli Kjeldahl tespitinde en yüksek talepleri karşılar. Sistem maksimum otomasyon ve esneklik sağlar.

K-439 SpeedDigester Büchi AG

SpeedDigester K-439, IR sindiriminde devrim yaratıyor. IR ve blok sindirimin faydalarını bir ünitede birleştirir. Kontrollü sıcaklıklarda Kjeldahl sindirimi ile hızlı azot tespiti, artan bir örnek verimi sağlar. Gerektiğinde her değiştiğinde cihazın işlevselliğini çarpın.