75 yıldır BUCHI, Ar-Ge, kalite kontrolü ve üretimi için dünya çapında laboratuvar teknolojisinde lider bir çözüm sağlayıcısıdır. Eczacılık, kimya, gıda ve içecek, yem, çevre analizi ve akademi gibi çok çeşitli endüstrilere hizmet vermektedir.

 

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
UniversalExtractor E-800 Ekstraksiyon Sistemi Büchi AG

UniversalExtractor E-800, her türlü zorlu ekstraksiyon işlemine mükemmel şekilde uyar. Altı ayrı ekstraksiyon pozisyonu, bireysel proses kontrolünü ve farklı ekstraksiyon metotlarının eş zamanlı çalışmasını sağlar. Gelişmiş proses kontrolü ile birlikte kullanılan yüksek hızlı ısıtıcılar, en hızlı ve en fazla çoğaltılabilir ekstraksiyon işlemlerine izin verir.  

FatExtractor E-500 Ekstraksiyon Sistemi Büchi AG

FatExtractor E-500 hızlı ve uyumlu bir yağ ekstraksiyonu için tasarlanmıştır. Değiştirilebilir cam düzeneği ile FatExtractor E-500 değişen ihtiyaçlara kolayca adapte edilir ve Soxhlet, Randall veya Twisselmann metotlarına göre ekstraksiyonlar yapma esnekliği sağlar.

SpeedExtractor E-914/E-916 Ekstraksiyon Sistemi Büchi AG

SpeedExtractor, hızlı Basınçlı Solvent Ekstraksiyonu (PSE) için en iyi çözümdür. Paralel olarak 6 örneğe kadar analiz etme imkanı verimliliği artırır. Numune yükleme kolaylığı ve kullanıma hazır ekstrakt toplama özelliği sayesinde numune hazırlığının iş akışını kolaylaştırır.

Sepacore X10 / X50 Flash Kromatografi Sistemi Büchi AG

Sepacore flash kromatografi sistemleri X10 ve X50, organik bileşiklerin saflaştırılması için çoğu gereksinimi karşılar. İster basit bir sentez karışımı isterse bir bitki özütü saflaştırılacak olsun, sistem optimum bir performans ve ölçeklendirme kabiliyeti sergiler.

K-375 KjelMaster Azot/Protein Tayin Cihazı Büchi AG

Hem potansiyometrik hem de kolorimetrik titrasyonlar için çözümler sunuyoruz. KjelMaster K-375, kullanılabilirlik, otomasyon, kullanıcı yönetimi ve gelişmiş veri yönetimi konularındaki en yüksek talepleri karşılar.

K-360 KjelFlex Azot/Protein Tayin Cihazı Büchi AG

K-360 KjelFlex ile Kjeldahl metoduna göre azot veya protein tayini ve ek buhar distilasyonu çok çeşitli uygulamalar için kolayca gerçekleştirilebilir. KjelFlex K-360’ın modüler yapısı, sorunsuz ve kolay çalışmayı ve gereksinimlere göre adapte edilebilmesini sağlar.