Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
B-290 Mini Spray Dryer Büchi AG

Büchi B-290 Spray Dryer, dünya genelinde birçok kullanıcısı bulunan, kullanımı kolay, laboratuvar ölçeğinde bir püskürtmeli kurutma sistemidir. Cam düzenek işlemin net bir şekilde görülmesini sağlar. Bir kişi tarafından kolayca temizlenebilir ve monte edilebilir. İstenilen partiküller veya mikrokapsüller 2 – 25 mikron arasında değişen  boyutlarda ve enerji tasarruflu bir işlem kullanılarak hızlı bir şekilde üretilir.  

B-90 HP Nano Kurutucu Sprey Büchi AG

En küçük numune miktarlarının hafifçe kaybedilen mikron altı parçacıklara işlenmesi, Nano Püskürtme Kurutucu B-90 HP’yi karakterize eden temel özelliklerdir. 2. nesil cihaz daha fazla verimlilik ve daha iyi kullanım sağlar. Her ne zaman küçük parçacıklar fark yaratırsa, ilaç endüstrisindeki, yaşam ve malzeme bilimlerindeki uygulamaları mümkün kılar.  

B-395 PRO Encapsulator Büchi AG

Steril hücre kapsüllenmesi, laboratuvar ölçeğinde araştırma ve geliştirme çalışmaları için biyolojik ve aktif bileşenler için kaliteli bir ürün. Son derece gelişmiş teknoloji, çok sayıda biyoteknoloji ve tıbbi işlemler ve steril koşullar gerektiren diğer alanlar için partikül üretimine olanak sağlar.

B-390 Encapsulator Büchi AG

Aktif bileşenlerin ve malzemelerin kontrollü enkapsülasyonuna yönelik laboratuvar ölçeğindeki araştırma ve geliştirme çalışmaları için çok yönlü bir sistemdir. Sistemin sadeliği ve uyarlanabilirliği, ilaç, malzeme, kozmetik, gıda ve tarım endüstrisi gibi çeşitli alanlarda kullanımına izin verir.