Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
L-300 Pro Modüler Lyovapor Büchi AG

Her zaman kullanıma hazır, kolay ve doğrulanabilir yöntemler uygulayan ve daha sonra temizlenmesi gerekmeyen bir cihaz mı arıyorsunuz? Lyovapor L-300 Pro Modüler cihazımız, yöntemlerin tam otomatik olarak yürütülmesini, gerçek zamanlı olarak veri kaydını ve grafik kaydını ve ayrıca buz yoğunlaştırıcının otomatik hijyenik temizliğini sunar.

L-300 Sürekli Lyovapor Büchi AG

Her zaman kullanıma hazır, sonsuz buz kapasitesi sağlayan, aynı anda birkaç kişi tarafından kullanılabilen ve temizlenmesi gerekmeyen bir cihaz mı arıyorsunuz? Lyovapor L-300 Sürekli cihazımız, gelecekte numune üretiminizin ne kadar büyük olacağına bakılmaksızın su ve organik bazlı solventler için temel Donma Kurutma sağlar.

L-200 Pro Kontrol Lyovapor Büchi AG

Yüksek otomasyon seviyesine sahip yüksek kaliteli Dondurarak Kurutma için kompakt bir ünite mi arıyorsunuz? Lyovapor L-200 Pro Kontrol cihazımız, kolay yöntem oluşturma, tam otomatik işlem, veri kaydı ve grafik kaydını gerçek zamanlı olarak sunar.

L-200 Klasik Lyovapor Büchi AG

Yükseltilebilen ekonomik, eksiksiz ve yüksek kaliteli bir Dondurarak Kurutma çözümü mü arıyorsunuz? 6 kg / -55 ° C kondansatör, kontrol ünitesi, vakum pompası ve vakum regülasyonu olan Lyovapor L-200 Klasik, Dondurarak Kurutmanın temel gereksinimlerini etkin bir şekilde karşılar.

L-200 Lyovapor Büchi AG

Kompakt Lyovapor ™ L-200, yüksek düzeyde otomasyona sahip yüksek kaliteli Dondurarak Kurutma (-55 ° C, 6 kg) sunar. Infinite-Control ™ kolay yöntem oluşturma, yöntem çalıştırma, veri kaydı, gerçek zamanlı grafik kaydı ve gerektiğinde herhangi bir yerden herhangi bir zamanda kesinti içerir.

L-300 Lyovapor Büchi AG

Infinite-Technology ™ ile Lyovapor ™ L-300, -105 ° C’de dönüşümlü çalışan ve otomatik olarak hijyenik olarak temizlenmiş iki kondansatör ile ilk kez sürekli süblimasyon sunar. Buna ek olarak, Infinite-Control ™ mobil cihazlarla da ilgili tüm parametrelerin tüm proses kontrolüne izin verir.