Basınçlı Homojenizatörler Lab Tipi

HC2000/5000/8000 Basınçlı Homojenizatör

Sıhhi Standart, Hafif, Çok Yönlü Kullanımı Kolay Homojenizatörler

İncele

LM 10

Küçük Hacimler için Dijital Laboratuar Tipi

LM10, sıvı basıncını kayma kuvvetine dönüştürür. Sürekli basıncı koruyarak bu işlemci, malzemenin % 100'ünün tamamen aynı muameleyi görmesini sağlar.

İncele

LM 20

Küçük Hacimler için Elektrikli Laboratuar Tipi

LM20 yüksek basınçlı homojenleştirici, materyalinizin % 100'ünün aynı muameleye tabi tutulmasını ve böylece üniform parçacık ve damlacık boyutunun azaltılması, mikron altı emülsiyonlar ve yüksek verimli hücre parçalanması gibi tutarlı güvenilir sonuçların elde edilmesini sağlar.

İncele

LV1 Basınçlı Homojenizatör Düşük Hacim

LV1, özellikle ürün iyileştirme işinin en büyük önemi söz konusuyken, yüksek değerli numunelerle çalışan akademik ve ticari müşteriler için mükemmel bir seçimdir. Bu işlemci, su içinde yağ emülsiyonlarının ve sıvı süspansiyonların işlenmesinde de aynı derecede ustadır.
 

İncele

M-110P

Basınçlı Homojenizatör-Plug&Play

Modern dokunmatik ekran arayüzü ile yeni güncellenen M-110P laboratuar ölçekli model, üstün bir laboratuvar cihazıdır.

İncele

M-110Y Basınçlı Homojenizatör

Kolayca mikron altı parçacıklar dünyasına dalın - bu makine, basit analog kontrollere ve elektronikliğe sahip değildir, böylece kullanımı kolaylaştırır. Patlamaya dayanıklı ve kolaylıkla otoklavlanabilir M-110Y Microfluidizer®, farmasötik uygulamalar ve standart olmayan uygulamaların prototiplenmesi için idealdir.

İncele