CondenSyn Pompalı Adaptör Kiti
 

CondenSyn

Pompalı Adaptör Kiti

Laboratuvar ortamını mümkün olduğu kadar güvenli hale getirmek önemlidir ve CondenSyn Adaptör Kiti'ni kullanarak, laboratuvara kaçan gereksiz solvent buharları riski azaltılabilir:
Döner buharlaştırıcılar tipik olarak, iyi kontrol edilen bir otomatik vakum pompası ile birleştirildiğinde entegre bir su veya kuru buz kondansatörü kullanır. Çoğu solvent buharını tutmakla birlikte, bazı solventler kaçar ve vakum pompanızın egzozuna girer. Bu kit herhangi bir soğutma suyu kullanmadan sorunu çözer! 

Fayda ve Özellikler:

Sygnature Discovery (Nottingham, İngiltere) tarafından yapılan bağımsız testler, CondenSyn hava kondenseri ve pompa sonrası CondenSyn Adaptör Kiti'nin, döner buharlaştırıcılardan çıkan buharların çoğunu yakaladığını kanıtladığını göstermektedir. Böylelikle ek soğutma suyu veya kuru buz kullanmadan daha çevre ve kullanıcı dostu bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

B24 bağlantı parçalarına uygundur.

Kit şunları içerir:

  • 100ml'lik yuvarlak dipli balon ve klips
  • CondenSyn hava kondenserini şişeye ve pompa egzozunuza bağlamak için T parçası
  • Ek bağlantıları etkin hale getirmek için CondenSyn hava kondenserinin üst kısma monte edilecek şekilde cam dirsek bağlantı parçası
  • (Plus kitinde bulunan fotoğraflardaki parçalarda mevcuttur.)

Plus Kiti: Vacuubrand MD 1C Vario'ya (resimdeki) uyacak şekilde ek destek çubuğu ile birlikte veya alternatif pompalara uyacak şekilde ek olarak küçük taban ve çubuk ile birlikte temin edilebilir.

Foto Galeri