ADP450  Sıcaklık Kontrollü Dijital Otomatik Polarimetre
 

ADP450

Sıcaklık Kontrollü Dijital Otomatik Polarimetre 

  • XPC Sıcaklık Kontrolü
  • 200 mm'ye kadar tüp uzunluğu
  • Standart ICUMSA tüpleri
  • Sürekli veya tek atış okumaları
  • USP / EP / BP / JP'ye uygundur (@ 589nm)

ADP400 polarimetreleri, XPC'nin patentli dahili Peltier sıcaklık kontrol sistemi olan XPC ile veya XPC olmadan mevcuttur. Her iki model de maksimum 200 mm uzunluğunda standart ICUMSA polarimetre tüpleri kullanır.

Bu polarimetreler, "bakım gerektirmez" sarı LED ve parazit filtresi içeren Bellingham + Stanley tarafından öncülük edilmiş kanıtlanmış optikler içerir. Bir fotodiyot detektörü ile birlikte bu teknolojiler, yaygın olarak kullanılan sodyum (589nm) dalga boyunda 3.0 OD'ye kadar olan numunelerin okunmasına izin verir. ADP400 polarimetreleri açısal ve şeker ölçeklerine (ISS) sahiptir ve kullanıcı ölçekleriyle ve invert şeker, inversiyon (AB) görüntülemek için endüstri standardı yöntemleriyle veya tüp uzunluğu ve konsantrasyonu, Spesifik Rotasyon (veya konsantrasyon gibi) belirli bir dönüşün girilmesi). Bu esneklik onları Farmakopeye uyumun gerekli olduğu laboratuvarlarda kullanım için ideal kılmaktadır.

ADP400 Serisi polarimetreler 0.001 açısal derece (° A) çözünürlüğe sahiptir ve ± 0.010 ° A doğrulukta okuma kapasitesine sahiptir. Laboratuar kontrollü koşullar altında çalışırken, ADP400 polarimetreleri ayrıca 0.002 ° A'ya kadar mükemmel tekrarlanabilirlik sunar.

ADP400 Serisi polarimetre ile sürekli ölçüm veya yeni 'tek çekim' modumuzda okuma yapabilirsiniz. Sürekli modda, belirli bir süre boyunca bir okuma alınır ve dönemin sonunda stabilize edilmiş bir sonuç görüntülenir. Alet ve numune stabilitesini izlemek için mükemmeldir ve kullanıcıya elde edilen okuma için bir “his” verir.

ADP400 Serisinin yeni 'tek çekim' modu, operatörün yorumu olmadan ayrı bir değerin sağlandığı, üçüncü bir tarafın, operatörün yorumlamasına izin verilmeyen çalışma prosedürlerini sağlayan farmasötik uygulamalar için idealdir.

ADP400 Serisi polarimetreler yeni bir tam renkli 4 ”yüksek tanımlı ekrana sahiptir, bu da sonuçlar operatör tarafından açıkça görülebilir. Genişletilmiş bellek, 8000'den fazla ölçümün ve kaydedilmiş cihaz yapılandırması kaydının kaydedilmesini ve görüntülenmesini veya LIMS veya Güvenli PDF'ye çıktı alınmasını sağlar.

Aletlerin kalibrasyonu ve konfigürasyonu şifre korumalı, tuş takımı girişi ile erişilebilir veya rahatlık için tamamen yapılandırılabilir bir RFID etiketi kullanılarak erişilebilir. Bu, denetim izi ile birlikte, FDA düzenlemesi 21 CFR Bölüm 11 veya GLP'ye uygun ortamlarda çalışmayı kolaylaştırır.

ADP400 Serisi polarimetreler, harici depolama için barkod okuyucular, yazıcılar ve USB bellek çubukları gibi çevresel aygıtlara bağlanmayı kolaylaştıran bir dizi endüstri standardı arayüz içerir.

Teknik Bilgi

Genel Özellikleri
Terazi
   Açısal Derece (° A)
   Uluslararası Şeker Ölçeği (° Z)
   Kullanıcı Ölçekleri / Yöntemleri
-355 ila +355
-225 ila +225
100
Çözüm
   Açısal Derece (° A)
   Uluslararası Şeker Ölçeği (° Z)
0.01 / 0.001 (seçilebilir)
Doğruluk
   Açısal Derece (° A)
   Uluslararası Şeker Ölçeği (° Z)
± 0.010
± 0.030
Hassasiyet (Tekrarlanabilirlik) *
   Açısal Derece (° A)
   Uluslararası Şeker Ölçeği (° Z)
± 0.002
± 0.005
Kullanıcı Ölçekleri ve Yöntemleri Kütüphanesi PHR-MEAN istatistiksel, Spesifik Rotasyon, Konsantrasyon, İnversiyon (A-B), İnvert Şeker, Kullanıcı Tanımlı.
Okuma zamanı Sürekli ölçüm ve ekran veya tek çekim (seçilebilir)
Tüp Uzunluğu 10 ila 200mm
Örnek Aydınlatma Sodyum (589nm) Işık Yayan Diyot (100.000+ saat)
Kiriş Çapı 4mm
Optik yoğunluk 0.0 - 3.0 OD
Cihaz Muhafazası Alüminyum tabanlı poliüretan köpük
Arayüzler 1 x USB (A), 1 x USB (B), 1 x Ethernet, USB adaptörü ile RS232 (isteğe bağlı aksesuar)
Güç Enstrüman: 24 V DC, ±% 5, <2A
Harici PSU: 100-240V, 50-60Hz (birlikte verilir)
Nem Aralığı <% 90 Bağıl Nem (yoğuşmasız)
 
Sıcaklık ADP430 ADP450 (Peltier)
Kontrol Hiçbiri veya harici su banyosu Patentli XPC Teknolojisi
Tazminat Hiçbiri, ICUMSA, Kuvars veya Kullanıcı Tanımlı
Ölçüm aralığı 5-40 °C  15-35 °C
Sensör Doğruluğu ± 0.1 °C ± 0.1 °C
İstikrar Su Banyosuna bağlı ± 0.2 °C
Stabilite Kontrolleri Yok/Gecikmeli Yok/Gecikmeli veya Akıllı kontrol

Foto Galeri