Extra Solution

Extra Solution
Bariyer özelliği olarak bilinen plastik filmlerin gaz geçirgenliği, gıda ve farmasötik ambalajlarda birincil öneme sahiptir. Aslında, ambalajın içeriğini hava ile temastan koruyabilme özelliği, ürünlerin doğru ve sağlıklı bir raf ömrü için esastır.

Ekstra çözünürlük, yiyecek veya ilaç ambalajında kullanılan film, torba, küçük kaplar ve içecek endüstrisinde kullanılan şişeler, kapaklar ve musluklar gibi diğer nesneler aracılığıyla farklı gazların geçirgenliğini ölçmek için kullanılır. ExtraSolution’daki Perm Line, oksijen geçirgenliği (O2TR), su buharı (WVTR) geçirgenliğini ve karbondioksit geçirgenliğini (CO2TR) test eden sistemler içerir.

Sistemler, lider sektör şirketleri ile yakın işbirliği içinde, endüstriyel Ar-Ge ve kalite kontrol laboratuarlarının ihtiyaçlarını karşılamak için özenle üretilmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü, sistemlerin güvenilirliği ve mükemmel kalite fiyat oranı sayesinde ExtraSolution, Avrupa geçirgenlik ölçümleri panosunda hemen dikkat çekici bir konuma ulaşmıştır.